Taisnošana-Garīgā iztaisnošana. 

Pieteikties- Sarmīte Brūvere,  tel.nr. 27882681

Seansa ilgums 90.min.,maksa 100 eur, pensionāriem maksa 80 eur,bērniem līdz 12.gadu vecumam maksa 50 eur

Pieteikties

Dievišķās kārtības radīšana.Garīgā iztaisnošana, pēc tās atkal atklājēja un iniciatora Pjotra Elkunoviča metodes ir viena no nozīmīgākajām izmaiņām šodienas dziedināšanai. Tā ir pamatā visaptverošai izdziedināšanai mūsu esības fiziskajā, dvēseliskajā un garīgajā līmenī. Garīgā iztaisnošana visprecīzāk ir raksturojuma, kā kvantu lēciens jaunā garīgās dziedniecības dimensijā. Cilvēce atrodas jaunas garīgās terapijas pirmsākumā, kurai nākotnē būs vairāk un vairāk praktizētāju un piekritēju, tas ir enerģijas pārraidīšanas veids vai pārprogrammēšana, kas gūst arvien lielāku popularitāti. Jau vairāk nekā 20 gadus cilvēki iepazīst šo dziedināšanas metodi. Tā ir dziedinoša palīdzība pie dažādām sūdzībām, impulss spēcīgiem reģenerācijas un pašdziedināšanas procesiem, kurus jau ir piedzīvojuši cilvēki pēc taisnošanas. Garīgā iztaisnošana aptver cilvēku kopumā un izveido līdzsvaru, kā arī garīgu kārtību fizisku, mentālu un emocionālu sūdzību gadījumā. Pārprogrammēšana notiek bez pieskaršanās ķermenim un iedarbojas vienlaicīgi visos līmeņos uz šūnu inteliģenci. Arī tīri fiziskā mugurkaula iztaisnošana un šķībā iegurņa korekcija ir ļoti svarīgi aspekti, to parāda skaitļi: līdz 40% cilvēku cieš no muguras sāpēm, 70% vismaz reizi gadā sāp mugura. Vairumam par iemeslu ir gadiem ilgi pastāvošs iegurņa šķībums un savērpts mugurkauls. Ar mugurkaulu ir saistīts viss. Vadības centri, nervu sistēma, sajūtu orgāni, dziedzeri, elpošanas un gremošanas orgāni, čakras, visa cilvēka funkcionalitāte. No garīgā viedokļa mugurkauls ir lielākā vertikālā spēka plūsma cilvēka ķermeņa sistēmā. Tas ir cieši saistīts ar mūsu fizisko un garīgo ķermeni un attēlo iekšējo saikni ar mūsu augstāko dabu. Gadu gaitā uz cilvēka apziņu un zemapziņu iedarbojas milzīgs daudzums ietekmju un iespaidu. Tās var izjaukt dzīvības plūsmas līdzsvaru un radīt pamanāmus izteiksmes veidus:

* Blokus mugurkaulā

* Skriemeļu nošķiebšanos un disku pārpūli

* Izmainītu ķermeņa statiku, greizu kaklu, savērptu asi, atšķirīga augstuma lāpstiņas

* Gūžu šķībumu, dažāda garuma kājas

* Dvēseliskas un psihiskas sūdzības

* Rezultātā – mākslīgas gūžu locītavas, ceļgalu operācijas, skriemeļu disku operācijasun vēl citas sāpīgas sekas.

Nav grūti saprast to, ka problēmas ar mugurkaulu iespaido visas ķermeņa daļas. Mugurkauls ir kā ceļš, pa kuru plūst enerģija. Ja mugurkauls ir taisns, tad enerģija brīvi plūst cauri visām 7 čakrām. Tas savukārt nodrošina, ka visi dzīvībai svarīgie orgāni un sistēmas bez traucējumiem tiek apgādāti ar enerģiju. Nezinātājiem –7 svarīgākās  čakras ir izkārtotas ķermenī 7 vietās, kuras jau senajā Indijā tika identificētas kā enerģijas centri. Šie 7 punkti ir – ķermeņa lejas daļa, ģenitālijas, naba, sirds, kakls, piere un galvas virspuse. Kad enerģija brīvi plūst gar mugurkaulu caur visām čakrām, tad ķermenim ir laba veselība. Garīgās taisnošanas laikā tiek iztaisnots mugurkauls, atjaunota enerģijas plūsma un sakārtots bioenerģētiskais lauks. Tiek aktivizētas smadzeņu funkcijas, tās izsūta šūnām informāciju par pārmaiņām šūnu struktūrā, ar kuru palīdzību gan procesi smadzenēs, gan ķermeņa fiziskās funkcijas var tikt vadītas. Metamorfozes seanss

Seansa ilgums 90 min., samaksa 65 eur

Pieteikties  

Metamorfozes metode ir refleksa zonu terapijas tālākā attīstība. Pirms 50.gadiem refleksa zonu terapiju attīstīja angļu ārsts Roberts St. Jons. Viņš atklāja, ka daudzas ķererņa vainas tiek izraisītas dēļ enerģijas blokādes mugurkaula refleksa zonā. Metamorfozes metodes uzdevums ir izraisīt pārmaiņas ķermenī, tā strāda laika līmenī un dod dzīves spēkam izdarīt pārmaiņas pašā pacientā. Metamorfozes metodes laikā tiek strādāts ar laika struktūru, kurā veidojas un tika izveidotas visas mūsu īpašības. Padarot šo laika struktūru vaļīgāku, tā ļauj lēni atrisināties karmiskiem samezglojumiem, tā ietekmē pacienta dzīves spēku var izmainīt īpašības, kuras veidojušās pagātnē. Metamorfozes laikā tiek strādāts ar pirms dzimšanas modeļiem, ar laiku, kurā pirmo reizi izveidojās personas stiprās un vajās puses.

Seansu vada Sarmīte Brūvere

Blokāžu noņemšana

Seansa ilgums 60 min., samaksa 50 eur

Pieteikties 

  Reizēm ir sajūta, ka nevaram atrast atbildi, kāpēc es tā jūtos, kāpēc ar mani tā tas notiek.....Lai kā cenšamies to izprast, nojaušam, ka mums tam pietrūkst zināšanu. Karmiskā iedarbība stiprāk tiek sajusta fiziski, ja cilvēkam ir ierobežota vai vāja veselība. Tad notikumu virkne, kura veidojas, jau vairs nav vienam pašam cilvēkam maināma. Tātad, karmiskas slimības un notikumu cēloņi ir meklējami pagātnē. Tas, kas ar mums notiek šodien, ir tikai paša pagātnes darbības izpausmes. Lai atbrīvotos no karmiskās iedarbības ir nepieciešams kāds palīglīdzeklis. Ar blokāžu noņemšanu tiek atcelts esošais programmējums un ir iespējams iekustināt atveseļošanos un situāciju izmaiņas. Protams, pašam cilvēkam ir aktīvi jāsadarbojas līdzi, jo vecie domu un darbrbas modeļi ir bijuši labvēglīgi, lai iedarbinātu karmas galējo izpausmi. Mēs varam to atzīt un censties palaist vaļā tās celoni. Tādējādi sākas izmaiņas.

Blokāžu noņemšanas seansu veic iniciēta dziedniece Sarmīte Brūvere

Individuālā Joga Nidra-domāta tieši Tev

Seansa ilgums kopā ar pārrunām 90.min., 

samaksa 50 eur

Pieteikties

Joga Nidra ir pilnvērtīga fiziska un mentāla atslābināšanās, kuras laikā notiek enerğjas(prānas) sakārtošana. Caur dziļu atslābināšanos Tu piekļūsti savai zemapziņai, kas nav pakļauta tiešai apziņas kontrolei.

Zemapziņa nepārtraukti uztver, pārstrādā un uzkrāj informāciju. Tā ir krātuve, kurā sakrāti iespaidi, domas, emocijas, ieradumi, rīcības modeļi un iepriekšējo dzīvju pieredze.

Zemapziņas procesi nosaka ne tikai Tavu veselības stāvokli, bet arī visu Tavu dzīvi. Zemapziņa ir programmējama, tā aktivizijējas no impulsiem. Šādu impulsu Tu radīsi caur savu jaunizveidoto nodomu. Nodomu Tev palīdzēšu veidot pirms Jogas Nidras. Nonākot dziļā fiziskā un mentālā atslābumā, kas ir īpašs stāvoklis, kas robežojas starp miegu un nomodu, tiek noņemti nost visi traucējošie faktori un atklājas zemapziņa.

Vieglāk nokļūt šajă īpašajā stāvoklī Tev palīdzēs Tibetas bļodu skaņas, kas vibrē frekviencē, kas izraisa meditatīvu stāvokli. Tieši skaņa rada sakrālu telpu, kurā var veikt gan dziedināšanu, gan programmēšanu.

 

Jogas Nidras meditāciju vada  Sarmīte Surjadži.

Jogas terapija- čakru balansēšana. 

Seansa ilgums 75 min., samaksa 50 eur

Seansa ilgums attālināti 30min.,samaksa 30 eur

Abonements uz 5reizēm čakru balansēṣ̌anai 200€, jāizmanto divu mēneṣ̌u laikā. 

Pieteikties

Cilvēks ir enerģētiski materiāla būtne. Cilvēka enerģētiskais lauks, aura jeb biolauks, ir cieši saistīti ar cilvēku un tā dzīvi. Aura, čakras, nadi (enerģijas plūsmas kanāli) savukārt ir savstarpēji saistīti un veido cilvēka bioenerģētisko lauku. Dzīvības uzturešanai nepieciešamo funkciju izpilda organisms, bet informfāciju dod biolauks. Primārā informācija veidojas biolaukā un seansa laikā tā tiek sakārtota- atvērta un balansēta.Pirms un pēc seansa uzskatāmi tiek notestētas enerģētiskā stāvokļa izmaiņas.

Seansu vada sertificēta terapeite-dziedniece

 Sarmīte Brūvere


Matricas izgatavošana

Vienas matricas cena  30 eur


Pieteikties

Matricā tiek ierakstīta vēlamā informācija īpašā veidā. Lietojot matricu ikdienā tiek mainīts informatīvais lauks vēlamā virzienā. Tādējādi varam risināt savas dzīves situācijās. 

Piedāvāju izgatavot Matricas:

* veselības- spēka matricu,

* aizsardzības matricu cilvēka enerģētiskajam laukam, 

* aizsardzības matricu telpām,

* 7.Čakru matricu komplektu.

Matricu sagatavo Sarmīte Brūvere

Laika līnijas sesija(TLHL)

Sesijas ilgums kopā ar pārrunām pirms un pēc 90-120 min., samaksa 60 eur 

Pieteikšanās uz sesiju Daiva Joga studijā pa tālr.27882681, vai e-pastu :wwwdaivajoga.lv

Esmu izgājusi apmācības Laika līnijas dziedināšanas(TLHL) metodei.Tā ir jaunā laikmeta terapijas metode. Metodes autors ir Sals Rakeli, skolotājs, Laika līnijas dziednieks, ekstrasens, gaišreģis, autors vairākām grāmatām.

Dziedniecības metode balstīta uz kvantu fiziku, kura savukārt ir pierādījusi, ka laiks un telpa ir relatīvi, jo laiks ir ilūzija(Maija).

Laika līnijas metode ir maiga un tajā pašā laikā ļoti efektīga. Sesijas laikā ar meditācijas palīdzību, ieejam vajadzīgajā laika telpā-laika līnijā. Visas sesijas laikā mēs kontaktējamies un pastāv brīvās gribas princips-varam turpināt, vai arī iet laukā no meditācijas.

Mācību procesā mēs daudzkārt gājām katrs iekšā savā laika līnijā un sevi dziedinājām. Varu teikt, ka mani pārsteidza metodes vieglums, nokļūt tajā pagātnes notikumā, kurš izraisījis emocionālas un fiziskas problēmas, kuras piedzīvojam šobrīd. Pieredzot šīs metodes vienreizību tajā, ka Tevi vienmēr meditācijas laikā nogādā tieši tur, tajā laika līnijā, kur Tev jābūt. Tas notiek bez prāta kontroles caur vīzijām un sajūtām, maigi un saudzīgi. Interesanti ir arī tas, ka nerodas prāta noliegums par redzēto, jo noliegt notikušo arī prātam ir neprātīgi, lai arī tas ir bijis pavisam citā dzīvē.

Metodes pamatprincips ir, ka visas pagātnes pieredzes ir sasniedzamas un dziedinamas. Mūsu pagātnē ir daudz dažādu traumu, gan fizisku, gan emocionālu. Tās izpaužas caur dažādām ciešanām, kā dusmas, bailes, greizsirdība, pieķeršanās, tas rada mums negatīvu pieredzi, kura ar laiku kļūst par smagu dzīves nastu.

Ar Laika līnijas metodes palīdzību var dziedināt: ●fizisko slimību cēloņus, ●rast risinājumu dzīves situāciju samezglojumiem,●kārtot Dzimtas koku,●rast risinājumu problēmām, kuras izpaužas no paaudzes paaudzē,●sakārtot attiecības ar cilvēkiem,●atbrīvoties no fobijām,●atbrīvoties no negatīviem uzvedības modeļiem, ●dziedināt sevi,●dziedināt trešo personu,●izprast emociju iemeslu.

Laika līnijas tehnika nemaina laika līniju, netiek mainītas iesaistīto cilvēku laika līnijas. Tai ir dziedinoš process sešos apakšējos enerģijas ķermeņos.

Sesiju vada Sarmīte Brūvere 

Meditatīvā dziedināšana

 BŪT, SAKLAUSĪT, SAJUST 

Seansa ilgums 60-90 min., samaksa 55 eur

Pieteikšanās uz individuāliem seansiem Daiva Joga studijā pa tālr. 26426471 vai e-pastu: judite.zapolska@gmail.com)

Individuālā dziedināšanas seansa laikā tiek radīta īpaša, sakrāla telpa, kas ļauj Tev būt, piedzīvot, patiesi un dziļi sajust sevi, lai iesāktos pašdziedināšanās procesi. Kundalini jogā šo stāvokli sauc par shuniya - mierpilnas apziņas jeb nulles punktu, kad cilvēks izšķīst jeb ienirst Dievišķajā esībā.

Meditatīvā dziedināšana jeb Sat Nam Rasayan – ir  sena un iedarbīga jogas un meditācijas tehnika, kas atjauno dzīvības spēku, atbrīvo zemapziņas blokus, līdzsvaro enerģijas ķermenī un ļauj apzināties savu patieso, dievišķi-bezgalīgo dvēseles dabu. Tā savieno ar neapzināto, neapjausto, aizmirsto vai ignorēto daļu sevī. Šajā atkalsavienošanās mirklī iesākas un notiek dziedināšanās. Notiek iekšējās enerģijas atbrīvošana un patiesās identitātes iepazīšana, kas cilvēkam paver jaunas iespējas.

Holistiskā pieejā tiek izmantota dažādas prakses un metodes (meditatīvā dziedināšana, skaņas terapija, kristālu enerģijas), kas tiek izvēlētas, balstoties uz klienta vēlmēm un intuitīvi sajūtot konkrētam cilvēkam nepieciešamos instrumentus. Tas, cik katrs vēlas atklāties vārdos vai sarunā, paliek Tavā ziņā. Varam darboties smalkajā plānā un enerģētiskā līmenī vai arī varam atklāti izrunāt aktuālos jautājumus, sāpes vai to, kas tobrīd rada disharmoniju. Svarīgākais ir cilvēka paša piedzīvotais, atklāsmes, ļaušanās un citreiz arī pretestības jeb enerģijas bloku apzināšanās, pieņemšana un atbrīvošana.

P.S. nedaudz par mani:

v Meditative Healing Programme - 2.līmena meditatīvās dziedināšanas praktiķe (skolotāji-dziednieki Jivan Mukta Singh un Hari Nam Kaur)

v 3 moduļu padziļināta skaņas terapijas apmācība "Dziedinošā skaņa", gongu meistare, vibroakustiskās masāžas praktizētāja   

v Smalko enerģiju sajušana apgūta arī vairāku gadu litoezotērikas (kristālu pielietošanas), kāršu vēstījumu un Eņģeļu skolas mācībās    

v 6 gadu pieredze Kundalini jogas pasniegšanā un 7 gadu pieredze skaņu meditāciju vadīšanā