Garīgā iztaisnošana. 

Pieteikties- Sarmīte Brūvere,  tel.nr. 27882681

Pieteikties

Dievišķās kārtības radīšana.Garīgā iztaisnošana, pēc tās atkal atklājēja un iniciatora Pjotra Elkunoviča metodes ir viena no nozīmīgākajām izmaiņām šodienas dziedināšanai. Tā ir pamatā visaptverošai izdziedināšanai mūsu esības fiziskajā, dvēseliskajā un garīgajā līmenī. Garīgā iztaisnošana visprecīzāk ir raksturojuma, kā kvantu lēciens jaunā garīgās dziedniecības dimensijā. Cilvēce atrodas jaunas garīgās terapijas pirmsākumā, kurai nākotnē būs vairāk un vairāk praktizētāju un piekritēju, tas ir enerģijas pārraidīšanas veids vai pārprogrammēšana, kas gūst arvien lielāku popularitāti. Jau vairāk nekā 20 gadus cilvēki iepazīst šo dziedināšanas metodi. Tā ir dziedinoša palīdzība pie dažādām sūdzībām, impulss spēcīgiem reģenerācijas un pašdziedināšanas procesiem, kurus jau piedzīvojuši tūkstošiem cilvēku. Garīgā iztaisnošana aptver cilvēku kopumā un izveido līdzsvaru, kā arī garīgu kārtību fizisku, mentālu un emocionālu sūdzību gadījumā. Pārprogrammēšana notiek bez pieskaršanās ķermenim un iedarbojas vienlaicīgi visos līmeņos uz šūnu inteliģenci. Arī tīri fiziskā mugurkaula iztaisnošana un šķībā iegurņa korekcija ir ļoti svarīgi aspekti, to parāda skaitļi: līdz 40% cilvēku cieš no muguras sāpēm, 70% vismaz reizi gadā sāp mugura. Vairumam par iemeslu ir gadiem ilgi pastāvošs iegurņa šķībums un savērpts mugurkauls. Ar mugurkaulu ir saistīts viss. Vadības centri, nervu sistēma, sajūtu orgāni, dziedzeri, elpošanas un gremošanas orgāni, čakras, visa cilvēka funkcionalitāte. No garīgā viedokļa mugurkauls ir lielākā vertikālā spēka plūsma cilvēka ķermeņa sistēmā. Tas ir cieši saistīts ar mūsu fizisko un garīgo ķermeni un attēlo iekšējo saikni ar mūsu augstāko dabu. Gadu gaitā uz cilvēka apziņu un zemapziņu iedarbojas milzīgs daudzums ietekmju un iespaidu. Tās var izjaukt dzīvības plūsmas līdzsvaru un radīt pamanāmus izteiksmes veidus:

* Blokus mugurkaulā

* Skriemeļu nošķiebšanos un disku pārpūli

* Izmainītu ķermeņa statiku, greizu kaklu, savērptu asi, atšķirīga augstuma lāpstiņas

* Gūžu šķībumu, dažāda garuma kājas

* Dvēseliskas un psihiskas sūdzības

* Rezultātā – mākslīgas gūžu locītavas, ceļgalu operācijas, skriemeļu disku operācijasun vēl citas sāpīgas sekas.

Nav grūti saprast to, ka problēmas ar mugurkaulu iespaido visas ķermeņa daļas. Mugurkauls ir kā ceļš, pa kuru plūst enerģija. Ja mugurkauls ir taisns, tad enerģija brīvi plūst cauri visām 7 čakrām. Tas savukārt nodrošina, ka visi dzīvībai svarīgie orgāni un sistēmas bez traucējumiem tiek apgādāti ar enerģiju. Nezinātājiem – čakras ir izkārtotas ķermenī 7 vietās, kuras jau senajā Indijā tika identificētas kā enerģijas centri. Šie 7 punkti ir – ķermeņa lejas daļa, ģenitālijas, naba, sirds, kakls, piere un galvas virspuse. Kad enerģija brīvi plūst gar mugurkaulu caur visām čakrām, tad ķermenim ir laba veselība. Garīgās taisnošanas laikā tiek iztaisnots mugurkauls, atjaunota enerģijas plūsma un sakārtots bioenerģētiskais lauks. Tiek aktivizētas smadzeņu funkcijas, tās izsūta šūnām informāciju par pārmaiņām šūnu struktūrā, ar kuru palīdzību gan procesi smadzenēs, gan ķermeņa fiziskās funkcijas var tikt vadītas. 

Bildes pirms un pēc  seansa


Mertamorfozes seanss

Seansa ilgums 90 min., samaksa 40 eur

Pieteikties  

Metamorfozes metode ir refleksa zonu terapijas tālākā attīstība. Pirms 50.gadiem refleksa zonu terapiju attīstīja angļu ārsts Roberts St. Jons. Viņš atklāja, ka daudzas ķererņa vainas tiek izraisītas dēļ enerģijas blokādes mugurkaula refleksa zonā. Metamorfozes metodes uzdevums ir izraisīt pārmaiņas ķermenī, tā strāda laika līmenī un dod dzīves spēkam izdarīt pārmaiņas pašā pacientā. Metamorfozes metodes laikā tiek strādāts ar laika struktūru, kurā veidojas un tika izveidotas visas mūsu īpašības. Padarot šo laika struktūru vaļīgāku, tā ļauj lēni atrisināties karmiskiem samezglojumiem, tā ietekmē pacienta dzīves spēku var izmainīt īpašības, kuras veidojušās pagātnē. Metamorfozes laikā tiek strādāts ar pirms dzimšanas modeļiem, ar laiku, kurā pirmo reizi izveidojās personas stiprās un vajās puses.

Seansu vada Sarmīte Brūvere

Bloku noņemšana

Seansa ilgums 60 min., samaksa 30 eur

Pieteikties 

  Reizēm ir sajūta, ka nevaram atrast atbildi, kāpēc es tā jūtos, kapēc ar mani tā tas notiek.....Lai kā cenšamies to izprast, nojaušam, ka mums tam pietrūkst zināšanu. Karma tiek sajusta fiziski, ja cilvēkam ir ierobežota vai vāja veselība. Tad notikumu virkne, kura veidojas, jau vairs nav pašam cilvēkam maināma. Tātad, karmiskas slimības un notikumu cēloņi ir meklējami pagātnē. Tas, kas ar mums notiek šodien, ir tikai paša pagātnes karmas izpausmes. Lai atbrīvotos no karmiskas iedarbības ļoti bieži ir nepieciešams kāds palīglīdzeklis. Ar blokāžu noņemšanu tiek attcelts esošais programmējums un ir iespējams iekustināt atveseļošanos un situāciju izmaiņas. Protams, pašam cilvēkam ir aktīvi jāsadarbojas līdzi, jo vecie domu un darbrbas modeļi ir bijuši labvēglīgi, lai iedarbinātu karmas galējo izpausmi. Mēs varam to atzīt un censties palaist vaļā tās celoni. Tadējādi sākas izmaiņas.

Seansu vada Sarmīte Brūvere

Situācijas maiņa

Seansa ilgums 30 min., samaksa 20 eur

Pieteikties

Ja esat "iestrēģuši" kādā neatrisināmā dzīves situacijā, tad Jums var būt noderīgs Situācijas Maiņas seanss, kurš atslābina situācijas samezglojumu un ļauj tai atrisināties.

Seansu vada  Sarmīte Brūvere

Bioenerģētiskā lauka kārtošana

Seansa ilgums 75 min., samaksa 25 eur

Pieteikties

Cilvēks ir enerģētiski materiāla būltne. Cilvēka enerģētiskais lauks, aura jeb biolauks, ir cieši saistīti ar cilvēku un tā dzīvi. Aura, čakras, nadi (enerģijas plūsmas kanāli) savukart ir savstarpeji saistīti un veido cilvēka bioenerģētisko lauku. Dzīvības uzturešanai nepieciešamo funkciju izpilda organisms, bet informfāciju dod biolauks. Primārā informācija veidojas biolaukā un seansa laikā tā tiek sakārtota. Pirms un pēc seansa uzskatāmi tiek notestētas enerģētiskā stāvokļa izmaiņas.

Seansu vada sertificēta dziedniece

 Sarmīte Brūvere

Matricas izgatavošana

Vienas matricas cena  20 eur


Pieteikties

Matricā tiek ierakstīta vēlamā informācija īpašā veidā. Lietojot matricu ikdienā tiek mainīts informatīvais lauks vēlamā virzienā. Tādējādi varam risināt savas dzīves situācijās. 

Piedāvāju izgatavot Matricas:

* veselības- spēka matricu,

* aizsardzības matricu,

* 7.Čakru matricu komplektu.

Matricu sagatavo Sarmīte Brūvere