Sarmīte Surjadži

Ardžuna, pildot pienākumus, esi līdzsvarots, atmet jebkādu pieķeršanos veiksmei un neveiksmei. 

Šāda nosvērtība tiek saukta par jogu.

- Bhagavadgita- 

Ir pagājuši 23 gadi, kopš esmu vienota ar jogu. Sāku ar pašu fiziskāko jogas disciplīnu Hatha jogu. Šo gadu laikā tā man ir ieguvusi citu jēgu. Kā lielākā daļa cilvēku, kuri uzsāk jogot, arī es tolaik meklēju to, kas bez tabletēm varētu atveseļot manu fizisko ķermeni. Ar laiku sapratu, ka regulāri praktizējot, esmu ne tikai atguvusi fiziski vesela ķermeņa funkcijas, bet arī esmu ieguvusi mieru un sevis pieņemšanu. Atskatoties redzu kā veidojušies apstākļi, kuri veicināja jogas prakses izpratni. Tas dziļums, kas atrodams jogas mācībā, tik ļoti sasaucas ar katru individuāli. Apstākļi, reakcijas, ieradumi, emocijas,  pieņemšana vai noraidīšana var veicināt jogas meistarības attīstību vai arī iespējams palaist garām iespēju, kura var būt mums dota tikai vienu, vienīgo reizi.

Esmu iemācījusies pieņemt visu ko Dievs man piedāvā, neko nenoraidīt. Pieņemt nozīmē uzticēties ka viss kas tiek sūtīts Tev, ir tieši tas, kas vajadzīgs Tavai izaugsmei. Šiem vārdiem "Joga ir dzīve.", "Joga ir spēja radoši un mierpilni risināt dažādas dzīves situācijas", "Joga pati ir process." es pilnībā pievienojos. Pat tad, kad uz brīdi iezogas bailes vai šaubas, esmu sapratusi, ka tas mani manā ceļā tikai palēninās. Es nevēlos apstāties, gribu izmantot visu sev doto laiku, lai turpinātu apgūt jogas meistarību. Esmu pateicīga visiem skolotājiem, kuri, kaut uz īsu brīdi, bet ir man devuši virzienu un spārnus.

Paldies skolotājam Arnim Siliņam, kurš mani iepazīstināja ar jogu. Paldies Danai Krūmiņai,  kura iepazīstināja ar Integrālo jogas virzienu un ļāva man izpausties Daya jogas studijā. Paldies Ilonai Ābelei, kas man deva pirmo izpratni par Ājurvēdu. Paldies Pēterim Kļavam, kurš izglītojošajos lekciju ciklos man sniedza izpratni, ka joga nav tikai vingrošana. Paldies Guru Pailotam Baba Dži, kurš man atvēra pasaules plašumus, iemīlot Indiju un piekrita man dot iniciāciju Guru dikšā un Sanskara dikšā. Paldies Jeļenai Reinhausai, kura pavēra ceļu pie Guru Pailota Baba Dži un iepazīstināja ar skaņas meditāciju, kas attīstīja vēlmi mācīties pie skaņu meisteriem Alisijas un Ričarda Eiliakas. Paldies Ingai Lalitai Dasikai, kas man pavēra jaunu iespēju Bhakti Margas ašramā saņemt iniciāciju, lai vadītu OM Chanting skaņas meditāciju, kas tik ļoti šobrīd mums visiem nepieciešama. Paldies skolotājam un dziedniekam Pjotram Elkunovičam, kura semināru laikā manas zināšanas sakārtojās secīgi un kurš meisterīgi man deva trūkstošo. Absolvējot Pjotra Elkunoviča skolu saņēmu iniciācijas, lai kļūtu par "Dievišķā gribas" darba rīku un par kanālu dziedinošajai enerğijai. Saņēmu arī orğinālo iniciāciju kā "Garīgās iztaisnošanas dziedniece" visām būtnēm, kurām ir dvēsele.

Ar Pasaules Profesionālās Dziednieku Līgas sertifikātu Nr.WPHPL 0253  tiek apliecināts, ka esmu sekmīgi nokārtojusi eksāmenu un man ir tiesības praktizēt saskaņā ar Augstākās Kvalifikācijas komisijas noteikto kārtību visā Latvijas Republikas teritorijā un pārējās valstīs, kur Ekstrasensa profesija ir iekļauta Profesiju Klasifikatorā.

Esmu apguvusi daudzdimensionālu Laika līniju dziedināšanas (TLHT) programmu. Esmu 3.līmeņa dziedināšanas praktiķe un "Timeling Healing"-Laika līniju dziedināšanas ceļojumu pavadone.

Dziedināšana pēc Sela Reičela metodes.

Jolanta Vasermane Surinderjeet

Joga man ir kā ceļš, kuram īsti nav ne sākums, ne gals, un ejot pa šo ceļu es sastopos ar nepārtrauktiem atklājumiem un izjūtām, kas sniedz spēku, mieru un brīvību.
Hathas un Kundalini jogas prakse man bija kā turpinājums interesei par austrumu filozofiju, sevis iepazīšanai, aktīvam un veselīgākam dzīves veidam. Mācības un prakse nepārtraukti trupinās gan Latvijā, gan ārpus tās. 2009 gadā beidzu Kundalini jogas skolotāja apmācības starptautiskā skolotāju programmā. Patreiz apgūstu Sat Nam Rasayan dziedniecību. Esmu pasniegusi Hatha jogu, jogu topošajām māmiņām un kundalini jogu.

Anita Shubhpreet Kaur  

Es sāku jogot 2000.gadā, tomēr savu ceļu atradu tikai pēc 10 gadiem, nejauši nokļūstot Kundalini jogas nodarbībā. Tādu viegluma un pacilātības sajūtu es vēl nebiju iepriekš jutusi. Tajā brīdī es sapratu, ka Kundalini joga ir mana joga. Kopš tā laika ar īsākām vai garākām pauzēm esmu to praktizējusi, un mans ķermenis nepārprotami signalizēja, ja pauze bija ieilgusi. Tas rosināja meklēt arvien dziļākas zināšanas kā uzlabot savu un sev tuvo cilvēku fizisko un garīgo veselību.

Pandēmija ne vien izmainīja mūsu dzīves un ikdienu, bet arī pavēra jaunu skatījumu uz lietām, kas mums svarīgas, un deva jaunas iespējas. Man tā bija iespēja piepildīt sen lolotu sapni iegūt jogas skolotāja diplomu un dalīties ar šīm zināšanām tālāk, lai vairotu labsajūtu un labklājību.

Pa šiem gadiem esmu pārliecinājusies, ka jogot var ikviens – jebkurā vecumā, veselības stāvoklī un ar jebkādu ķermeņa uzbūvi, galvenais ir vēlme uzlabot savu dzīvi un spert pirmo soli tajā virzienā.

Iveta Grūberte

"Esmu sporta trenere, kam interesē ne tikai fiziskā attīstība, bet arī emociju un prāta ietekme uz ķermeni - tie var mums likt krist un tie var pacelt spārnos! Vienlaikus apbrīnoju jogu, tai skaitā, kā vingrošanas sistēmu, kas gadsimtiem ilgi izmantota ķermeņa atveseļošanai. 

Nodarbībā jau zināmām vingrošanas kustībām pievienosim gan senāku pieredzi, gan laikmetam raksturīgo dinamiku. Jo kustība, tā ir dzīvība, un kustība, tā ir arī brīvība."Iveta Blaua

Japāņu tradīcijas Reiki Meistare – Skolotāja (Shihan) aicina Jūs uz Reiki dziedniecības seansiem, individuālām meditācijām un Japāņu tradīcijas Reiki apmācībām.   

“Reiki” tulkojumā no japāņu valodas ir  universālā dzīvības enerģija. Reiki dziedniecība – tā ir no jauna atklāta, bet sena māksla, kurā dziedināšana notiek ar roku uzlikšanu, caur kurām plūst Reiki enerģija.

Usui Reiki Rioho Japāņu dabiskās dziedniecības sistēmu var apgūt jebkurš, bez priekšzināšanām, bez pieredzes meditācijās vai citās garīgās praksēs. Jau pēc pirmā Reiki semināra Jūs bez grūtībām varēsiet dziedināt sevi un citus – gan emocionāli, gan fiziski, kā arī augt garīgi!

Izglītība Reiki sistēmā:

Japāņu tradīcijas Reiki Meistare – Skolotāja (Shihan) kopš 2017. gada*;

Japāņu tradīcijas Reiki Usui Rioho praktiķe kopš 2010. gada**;

Usui Reiki Rioho trešā līmeņa praktiķe-meistare kopš 2011. gada.

*Japāņu tradīcijas Reiki Usui Rioho skolotāja apmācība pie Viktorijas Platovas.

**Reiki Usui Rioho 1., 2. un 3. līmenis apmācībā pie skolotājiem – Mihaila un Angelinas Mošenkoviem.


Judīte Devta Hari Kaur

Ar prieku aicinu iepazīt Kundalini jogas praksi, kas man jau vairāk kā 12 gadus ir mans apzinātības un Dharmas ceļš. Joga man iemācījusi atklāt un aptvert sevi kā Dieva radītu būtni, kas Zemes pieredzē izdzīvo savu Patieso Es, aptvert to, ka viss ir vienots un saistīts.

Iemācoties sajust, izprast un pārvaldīt savu ķermeni, domas, sajūtas un emocijas, cilvēks sāk apzināties pats sevi, otru cilvēku, iepazīt pasauli un Dievišķo. Kundalini joga piesaista ar kriju, meditāciju un mantru daudzveidību un to dziļumu. Tā dod iespēju darboties ar 10 ķermeņiem (no kuriem mūsu fiziskais ķermenis ir tikai viens no desmit), apzināt un līdzsvarot enerģiju plūsmas un čakras, atbrīvot zemapziņas blokus un sakrājušās emocijas.

Īpašs prieks vērot, kā Kundalini jogas praktizēšana maina cilvēkos attieksmi un dzīvesveidu, sniedzot enerģiju, veselību, piepildījumu, prieku, laimi un mieru.

Mīļi gaidīti iepazīt un piedzīvot Sevi! Nodarbības paredzētas gan iesācējiem, gan ilggadējiem praktizētājiem.

Mīlestībā un pateicībā,

Devta Hari Kaur / Judīte

P.S. nedaudz par mani:

* Kundalini Research Institute - starptautiski sertificēta jogas instruktore, pašlaik turpinu 2. līmeņa apmācības  

*Meditative Healing Programme - 2.līmena meditatīvās dziedināšanas praktiķe

* 3 moduļu padziļināta Skaņas terapijas apmācība "Dziedinošā skaņa", gongu meistare

* 6 gadu pieredze Kundalini jogas pasniegšanā un 7 gadu pieredze skaņu meditāciju vadīšanā