PAR MUMS                                                                                         

Viss sakārtojās tā, lai tas notiktu. Notikumi, atbalsts, domu biedri un ģimene. Visas zvaigznes sastājās un Tas notika. Man gribētos radīt vietu, kur mēs ienākot uz brīdi varam aizmirst visu, kas mūs pirms tam ir satraucis, lai izejot laukā varētu rast risinājumu, bet varbūt saprast, ka tas nemaz nav būtiski.

Lai katrs varētu atrast to, kas viņam ir nepieciešams gan jogas nodarbībās, gan lekcijās, gan pieredzes apmaiņā. Veidot domu biedru grupu, kur var pārrunāt notikumus, gūtās atziņas un mācības. Kur mēs viens otram varam būt Skolotāji.
Studijā esam jogas pasniedzēji, kas katra no mums pārstāv kādu  skolas mācību. Līdz ar to Jums ir iespēja izvēlēties sev piemērotu un saistošu nodarbību. Pasniedzēji labprāt dalīsies savā personiskajā pieredzē, ejot cauri interesantajai dzīves mācībai, kas  ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas praksi.
Daiva-Tā arī ir mūsu studijas būtība “Daiva” – dalīšanās, došana. Dieva svētība, žēlastība. Daudzu nezināmu faktoru kopums, kas nosaka, vai zināma darbība tiks svētīta ar darba augļiem.

Daivu pa daivai piedalīsimies Veselajā,
Sarmīte Brūvere

Vairāk par jogas pasniedzējiem lasi šeit