Sat Nam, mīļie jogotāji un meditētāji! 

Mīļi aicinu pievienoties jaunam kundalini jogas ciklam “Čakras – enerģiju līdzsvarošana” 

Daiva jogas studijā otrdienu vakaros plkst. 19.00-20.30 no jūlija līdz oktobrim!

samaksa; 12 eur viena  nodarbība;  40 eur - 4 reižu abonements.

Pieteikšanās: tel. 26426471

Cikla “Čakras – enerģiju līdzsvarošana” mērķis ir iepazīt savu ķermeni, endokrīno sistēmu, emocijas, attieksmes, domformas un līdzsvarot enerģiju plūsmas, proti – no jauna apzināties sevi kā harmonisku, veselu un līdzsvarotu būtni. Kundalini jogas mācībā ir 8 galvenās čakras, un katrai čakrai veltīsim 2 nodarbības.

Katrā nodarbībā:- neliels teorētisks ievads par čakras nozīmi, stihiju, krāsu, personības negatīviem un pozitīviem arhetipiem, dominējošām emocijām, iespējamām saslimšanām disbalansa gadījumā;- ieskats par to, kā čakras enerģijas izpaužas dažādās gunās (tamass, radža un satva) un ar kādiem kristāliem var līdzsvarot čakras disbalansu;- Kundalini jogas krija (vingrojumu komplekss) un atbilstošas jogas asanas (pozas), kas īpaši labvēlīgi aktivizē un dziedina konkrēto čakru;- elpošanas vai mantras meditācija.
Nodarbībās var piedalīties ikviens, neatkarīgi no jogas pieredzes vai fiziskās sagatavotības! Kundalini joga ietver gan vingrojumus, gan elpošanas prakses, gan dažādas meditācijas, gan mantru skandēšanu.

Mīļi gaidīti iepazīt un piedzīvot sevi!Devta Hari Kaur / Judīte

P.S. nedaudz par mani:

Kundalini Research Institute - starptautiski sertificēta jogas instruktore, pabeigta 2. līmeņa apmācība

Meditative Healing Programme - 2.līmena meditatīvās dziedināšanas praktiķe 3 moduļu padziļināta Skaņas terapijas apmācība "Dziedinošā skaņa", gongu meistare 6 gadu pieredze Kundalini jogas pasniegšanā un 7 gadu pieredze skaņu meditāciju vadīšanā

Turpinu apgūt litoezotēriku – enerģētisko un dziedniecisko darbu ar kristālu enerģijām

Daiva Jogas ceļojums uz gleznaino Svanetijas reģionu Gruzijā

Datumi: 10. - 17. augusts, 2022. gads

Rīga- Kutaisi-Martvili-Mestia-Ušguli-Cana-Kutaisi-Rīga*
*Atkarībā no apstākļiem programmā var būt nelielas izmaiņas

Datumi: 10. - 17. augusts, 2022. gads

Samaksa: 630 eur + avio biļete ( apmēram 250-350 eur, cenas ir svārstīgas)

Izbraukšanas vieta: Rīgas lidosta

Maksimālais dalībnieku  skaits grupā -  12

Gruzijas tautas saknes sniedzas dziļi vēsturē, kultūras mantojums ir vienlīdz sens un bagāts. 

Sniegotas kalnu virsotnes, mežiem klātas ielejas,  vīnogulāju dārzi un senas vīna darīšanas tradīcijas - Gruzija ir sajūtu un  piedzīvojumu zeme, kas draudzīgam ceļotājam atklājas savā krāšņumā.

Gruzīni ir lepna un viesmīlīga tauta, kas apbur ar savu vieglumu, dzīvīgumu un  humora izjūtu.

Mēs viesosimies  Kutaisi pilsētā  un apmeklēsim ar nostāstiem bagāto Gelati klosteri. Vērosim naksnīgo Kutaisi pilsētu no Bagrati baznīcas kalna. Apskatīsim Prometeja alu un dosimies mazā laivu  braucienā gleznainajā Martvilli kanjonā. Dosimies uz Svanetiju,  leģendām apvītu  vēsturisku Gruzijas reģionu  valsts kalnainajā ziemeļrietumu daļā. Šo Gruzijas pērli - Svanetiju,  ieskauj  Kaukāza kalnu grēda  un četras no desmit  tās  augstākajām  kalnu virsotnēm.  Apskatīsim Svanetijas sirdi - Mestiu un pabūsim  vienā  no augstākajām apdzīvotajām vietā Eiropā - Ušguli ciematā (2100 m).

Būs iespēja praktizēt rīta jogu kopā ar Sarmīti Surjadži.  Dosimies pārgājienos pa kalnu takām un noteikti uzrāpsimies kādā kalnā un sarīkosim pikniku brīvā dabā. Iepazīsim reģiona vēsturi,  baudīsim gruzīnu viesmīlību, tradicionālus ēdienus un protams nobaudīsim  īstus gruzīnu vīnus. Ceļojuma noslēgumā katrs dalībnieks saņems mazu  dāvaniņu.

Cenā iekļauts:  Jogas nodarbības, visi transporta pakalpojumi Gruzijā. Naktsmītnes. Trīsreizēja ēdināšana **, Muzeju un citu apmeklējumu vietu ieejas biļetes.

Papildus  izdevumi:    **Vienas no vakariņām kalnos.  Ceļojuma apdrošināšana. Divi Covid-19 PCR testi  ( ierodoties un prombraucot) ja nav vakcinācijas sertifikāts. Personīgie tēriņi
Pieteikšanās, rakstot:    info@daivajoga.lv