Kundalini jogas nodarbības

“ŪDENSVĪRA LAIKMETA VĒRTĪBAS UN
ENERĢIJAS – Sevi Sajūtošais Cilvēks”

Daiva jogas studijā otrdienās pl. 19.00-20.30 no 2023. gada februāra

Nodarbības cena: 12 eur (viena nodarbība); 40 eur (4 reižu abonements).
Pieteikšanās: tel. 26426471


“Garīgs cilvēks ir tas, kurš dzīvo Bezgalībai un kura klātbūtne rada mieru.” (Jogi Badžans)  

Sat Nam, mīļie jogotāji un meditētāji!

Kā dzīvot un uztvert dzīvi Jaunajā laikmetā? Kundalini jogas mācība jau gadu desmitiem māca to, kā mainīsies cilvēku attiecības, vērtības, apziņa, enerģijas, garīgās prakses, iesākoties Ūdensvīra laikmetam.

Šobrīd dzīvojam īpašā pārmaiņu un pārejas laikā, kas mainās uztvere un enerģiju sajušanas spēks. Tas būtiski nosaka mūsu izjūtas un to, kā veidojam attiecības ar Augstāko, citiem un paši ar sevi. Jogi Badžans mācīja par “sevis sajūtošo cilvēku”, kurš apzinās un attīsta savu iekšējo vadības sistēmu, sekojot sirdsbalsij un dziļi izprotot savā dzīvē notiekošo.

“Ūdensvīra laikmeta vērtības un enerģijas” nodarbību galvenās tēmas:
“sevi sajūtošais cilvēks”, 5 sūtras, intuīcija, kristalizācija,
jutīgums un augstākas enerģijas, sirds apzinātība, autentiskums,
5 vērtības un 5 kaislības, radošuma plūsma, Šakti un Bakti,
Dievišķā mīlestība, dziedināšana, iekšējais klusums

Katrā nodarbībā praktizēsim tēmai atbilstošas Kundalini jogas krijas (vingrojumu kompleksus), āsanas, meditācijas un mantras. Kā jau ierasts, dziļajā relaksācijā aicinu izbaudīt Tibetas dziedinošo trauku skaņas, kas nostiprina jogas pieredzi, līdzsvaro enerģijas un harmoniski Tevi piepilda no jauna!

Mīļi aicināts piedalīties ikviens, neatkarīgi no iepriekšējās jogas pieredzes vai fiziskās sagatavotības!

Vēlot esību Dievišķā Gaismā un Mīlestībā,
Devta Hari Kaur / Judīte

P.S. nedaudz par mani:
Kundalini Research Institute - starptautiski sertificēta 2. līmeņa Kundalini jogas instruktore, pašlaik turpinu apmācību nākamajā līmenī   
Meditative Healing Programme - 2. līmeņa meditatīvās dziedināšanas praktiķe
3 moduļu padziļināta Skaņas terapijas apmācība "Dziedinošā skaņa", gongu meistare  
7 gadu pieredze Kundalini jogas pasniegšanā un 8 gadu pieredze skaņu un vizualizācijas meditāciju vadīšanā
 MANA IEKŠĒJĀ SIEVIETE – MANS IEKŠĒJAIS VĪRIETIS.  

Daiva joga studijā viesosies Kristālu prakse un būs Tavs pavadonis šajā procesā

Daiva Joga studijā, sestdien  18.03., plkst. 12.00 (līdz 15.00).

Dalības maksa: 25,- Eur. 

Pieteikšanās, rakstot uz info@daivajoga.lv vai zvanot tel.: 27882681 līdz ceturtdienas (03. 03.) vakaram

Cilvēks joprojām lielā mērā dzīvo duālā pasaulē. Saule un Mēness, gaišais un tumšais, diena un nakts, ieelpa un izelpa, sievišķais un vīrišķais  – dabas binārās datnes – šķietamie pretstati, kas reāli ietekmē dzīvi un mūsu fizisko matēriju.

Katrā no mums ir sava deva sievišķās un vīrišķās enerģijas un tām būtībā nav nekāda sakara ar dzimumu. Tās ir vienlīdz svarīgas un nepieciešamas. Tām abām jābūt klātesošām. Šo abu enerģiju līdzsvars vai tieši disbalanss nosaka mūsu potenciālu darīt lietas tādā vai citādā veidā un spēlē nozīmīgu lomu attiecībās ar līdzcilvēkiem, jo īpaši, ar partneriem.
Ļausimies savu sajūtu pasaulei, ēterisko eļļu aromātiem, krāsainu kristālu burvībai un radīsim intuitīvu zīmējumu, iepazīstot savu iekšējo sievieti un iekšējo vīrieti – ieraudzīsim un iedosim vietu tiem savā dzīvē un telpā, tādējādi atbrīvojot šo enerģiju potenciālu.

Gongu sesija.

Daiva Joga studijā, piektdien 24. martā, plkst. 19.00 - 21.00

Maksa par meditāciju 35€
Pieteikšanās zvanot 27882681 vai
Pieteikties

Gonga meditāciju vada: Kundalini jogas pasniedzēja un gongu meistare Devta Hari Kaur (Judīte Zapolska) un šamanisko meditāciju praktiķis Deva Hari Singh (Gintaras Zapolskas).

 Himalaju jogas, Gayatri meditāciju vada joga pasniedzēja un dziedniece Sarmīte Surjadži.


Prakses vakaru sāksim ar Gayatri meditāciju. Godināsīm Sauli, gaismu!!!

Gonga skaņa rada iekšējo skaņu, kā arī ārējo skaņu. Tieši šī duālā skanēšana ir tā, kas klausītājus ieved dziļā savas esības piedzīvošanā, tādējādi katram cilvēkam Gonga skaņas kļūst individuāli unikālas."
Mehtab Benton
Gongu seanss ir gan atslābinoša meditācija, gan dziedinošs, meditatīvs, garīgs un fiziski transformējošs process, kas maina cilvēka vibrācijas un atjauno dabisko iekšējo līdzsvaru, atmodina organisma iekšējās rezerves un pašatveseļošanās iespējas.
Ikviena Gongu meditācija ir sava veida sakrāla telpa, kurā notiek spēcīga sevis apzināšanās un iekšējs transformācijas piedzīvojums, tādēļ lielu lomu spēlē pirms meditācijas izteiktais nodoms un ļaušanās skaņām un vibrācijām plūst caur sevi. Gongs ir Visuma skaņu vibrācijas, kas mūs tuvina savai intuīcijai, radošumam, manifestācijas iespējām, uztveres jūtīgumam un dziļām dvēseles alkām pēc garīgas izaugsmes un saplūšanas.
Daži no būtiskākiem ieguvumiem, piedoties Gongu meditācijā:
🤍 varēsi ieklausīties Visuma skaņās un meditatīvā stāvoklī sadzirdēt Dvēseles balsi, apzināties iekšējo mieru un iepazīt sevi "šeit un tagad",
🤍 sajutīsi dziļu relaksāciju un prāta attīrīšanos, mazināsi stresu un spriedzi ķermenī,
🤍 spēsi dziedināt dziļus emocionālus blokus ar Mīlestības plūsmu, līdzvarosi un stabilizēsi nervu sistēmu,
🤍 ļausi bloķētai Dzīvības enerğijai brīvi plūst pa smalkajiem enerğijas kanāliem, lai stiprinātu fizisko, mentālo un emocionālo ķermeni.
Ja vēlies pabūt ar savu Augstāko Es, atjaunot harmoniju un savienoties ar Dievišķo, Radītāja jeb Avota enerğiju, tad esi mīļi aicināts iegremdēties Gonga, Tibetas dziedinošo bļodu un etnoinstrumentu dziedinošajās skaņās un vibrăcijās. 🕉
🙏 Lūgums ğērbties ērti, vēlams dabīga materiāla drēbēs, kas piemērotas meditācijai guļus. Gongu meditācija piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem meditētājiem.

Meditācijas “Sirds lotusa uzplaukšana”


Daiva joga studijā, sevis mīlestība un pieņemšana – 10.03.2023. .

Dalības maksa: Eur 15
Pieteikšanās pa tālr. 27882681 vai 26426471


"Mērķis ir aptvert sevi un patiesību sevī, gaismu sevī un brīnišķo Dieva dabu sevī. Tā ir Tava Dvēsele." (Kundalini jogas meistars Jogi Badžans)

Sirds čakras Anahatas 12 ziedlapiņas - prieks, miers, laipnība, pacietība, mīlestība, harmonija, skaidrība, līdzjūtība, šķīstība, sapratne un svētlaime. Apzinoties dažādus negatīvus emocionālos stāvokļus (bailes, aizvainojumus, nepiedošanu, dusmas, vilšanos, skumjas, naidu, nemieru u.c.), kas traucē būt harmoniskā saiknē ar Sirds enerģijām, vizualizācijas meditācijās ļausimies dziļai transformācijai sevī, lai Tavā sirdī uzplauktu un ziedētu brīnumains, skaists un dievišķās enerģijas piepildīts Mīlestības Zieds.

Meditāciju tēmas:

💚 Sevis mīlestība un pieņemšana – 03.02.2023.
💚 Piedošanas dziedinošais spēks
💚 Maigums un iekšējais klusums
💚 Mīlestības gaisma
💚 Harmoniskas attiecības
💚 Dvēseles miers un vienotība
💚 Beznosacījumu mīlestības plūsma
💚 Augstākā Es ceļš un pielūgsme
💚 Dvēseles templis un dievišķā Gaisma
💚 Prieka un mirdzums uzplaukums

Katras nodarbības sākumā praktizēsim senas un dziedinošas Kundalini jogas meditācijas (elpošanas tehnikas un/vai mantru skandēšanu), lai sevi iepazītu, atslābinātos un noskaņotos vizualizācijas-skaņas meditācijai.

Sirsnīgi gaidīti miera, mīlestības un pašizziņas meditācijās, kur Tevi ievadīs skaņas un vārdi💜 Nodarbības paredzētas gan iesācējiem, gan ilggadīgiem meditētājiem.

Meditācijas vada jogas un meditāciju skolotāja Devta Hari Kaur (Judīte Zapolska)

Kundalini jogas rīta prakse dvēselei, prātam un ķermenim – Ūdensvīra laikmeta Sādana

Dalības maksa: ziedojumi. Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālr. 26426471

 4. martā- sestdienās, plkst.6.00 - 8.30

Rīta Sādana ir  dzila un garīga jogas prakse, kas sastāv no: 

-Džapdžī Sāhib - Guru Nānaka Dziesma Dvēselei

-Krijas jeb Kundalini jogas vingrojumu kompleksa, kam seko īsa relaksācija šavāsanā Tibetas bļodu skaņās   

 -Meditācijas - mantru skandēšanas, lai ievibrētu ķermeni un prātu vienotā ritmā ar Augstāko

“Vislielākais ieguvums no Sādanas ir tas, ka cilvēku kļūst neuzvarams. Sādana ir uzvara pašam pār sevi, tā ir uzvara pār laiku un telpu. Pieceļoties agri, tu uzvari laiku, un, pildot Sādanu, Tu uzvari telpu. Tāda ir Sādana. Un sanākot uz Sādanu grupā, tu sevi bagātini daudzos veidos.” (Jogi Badžans)  

Sādana jāveic pirms saules lēkta, jo tad mēs esam vistuvāk Dievam, un jebkas, ko darām, iegūst trīskāršu efektu. Tā ir brīnišķīga, sevis apzināšanās, zemapziņu attīroša un transformējoša prakse. Sādanas grupas enerģija un atbalsts dod iespēju sajust savus spēkus, bagātināties garīgā pieredzē, augt un uzvarēt pašam sevi. Ļauj, lai Dvēsele atveras Dievišķai Gaismai un Mīlestībai!  

Sādanu vada kundalini jogas skolotājas Anita Shubhpreet Kaur vai Judīte Devta Hari Kaur. 

P.S. Lūgums ģērbties ērti, vēlams dabīga materiāla, gaišās drēbēs un paņemt līdzi galvassegu.

Daiva Joga studijā OSHO Kundalini meditācija

OSHO Meditācijas vadīs Sarmīte Surjadži.

Dalības maksa ar abonementu, vai 12€.  Pieteikšanās zvanot, vai rakstot SMS uz  tālr. 27882681

17.martā, piektdien plkst.18-00-19.30,

27.martā, pirmdien plkst. 19.15-20.15.

OSHO Kundalini meditācija.

Šī ir OSHO Dinamiskajai meditācijai radniecīga un ļoti mums iemīļota meditācija. Vēl Vecajā gadā nokratīsim visu nevajadzīgo, atbrīvosim vietu jaunai pieredzei "Un, kad Jūsu akmenscietā būtība kļūs plūstoša, Jūsu ķermenis tai sekos."

OM CHANTINGS , DAIVA JOGA STUDIJĀ JANVĀRĪ.

13.martā, pirmdien plkst. 19.15-20.30,  

31.martā,piektdien plkst. 18.00-19.00.

Pieteikšanās zvanot vai rakstot SMS 27882681

OM ir pirmatnējā radīšanas skaņa, augstākā un tīrākā vibrācija. OM ietver izpausto un neizpausto Realitāti (Dieva izpausmi formā un ārpus tās).Tā ir vienīgā neduālā skaņa, kuru sauc par Anahatas skaņu (Sirds čakras skaņu). Om skandēšana ir viens no labākajiem veidiem, kā ieviest vienotības vibrāciju visa radītā dažādībā un panākt nevainojamu pilnīgumu katrā šūnā. Ieguvumi: - attīra un pārveido negatīvo enerģiju pozitīvajā; - apstādina joņojošo prātu un emocijas: - iedveš miera sajūtu un līdzsvaru; - paaugstina apkārtējās vides un planētas vibrācijas un apziņu. Meditāciju vada Sarmīte Surjadži