Gonga sesija-medit.

Daiva Joga studijā 19.aprīlī,piektdien  plkst. 19.30-20.30 

Maksa par meditāciju 25€
Pieteikšanās zvanot 27882681 vai
Pieteikties

Gonga meditāciju vada: Kundalini jogas pasniedzēja un gongu meistare Devta Hari Kaur (Judīte Zapolska).

 Gonga skaņa rada iekšējo skaņu, kā arī ārējo skaņu. Tieši šī duālā skanēšana ir tā, kas klausītājus ieved dziļā savas esības piedzīvošanā, tādējādi katram cilvēkam Gonga skaņas kļūst individuāli unikālas." Mehtab Benton

Gongu seanss ir gan atslābinoša meditācija, gan dziedinošs, meditatīvs, garīgs un fiziski transformējošs process, kas maina cilvēka vibrācijas un atjauno dabisko iekšējo līdzsvaru, atmodina organisma iekšējās rezerves un pašatveseļošanās iespējas.
Ikviena Gongu meditācija ir sava veida sakrāla telpa, kurā notiek spēcīga sevis apzināšanās un iekšējs transformācijas piedzīvojums, tādēļ lielu lomu spēlē pirms meditācijas izteiktais nodoms un ļaušanās skaņām un vibrācijām plūst caur sevi. Gongs ir Visuma skaņu vibrācijas, kas mūs tuvina savai intuīcijai, radošumam, manifestācijas iespējām, uztveres jūtīgumam un dziļām dvēseles alkām pēc garīgas izaugsmes un saplūšanas.
Daži no būtiskākiem ieguvumiem, piedoties Gongu meditācijā:
🤍 varēsi ieklausīties Visuma skaņās un meditatīvā stāvoklī sadzirdēt Dvēseles balsi, apzināties iekšējo mieru un iepazīt sevi "šeit un tagad",
🤍 sajutīsi dziļu relaksāciju un prāta attīrīšanos, mazināsi stresu un spriedzi ķermenī,
🤍 spēsi dziedināt dziļus emocionālus blokus ar Mīlestības plūsmu, līdzvarosi un stabilizēsi nervu sistēmu,
🤍 ļausi bloķētai Dzīvības enerğijai brīvi plūst pa smalkajiem enerğijas kanāliem, lai stiprinātu fizisko, mentālo un emocionālo ķermeni.
Ja vēlies pabūt ar savu Augstāko Es, atjaunot harmoniju un savienoties ar Dievišķo, Radītāja jeb Avota enerğiju, tad esi mīļi aicināts iegremdēties Gonga, Tibetas dziedinošo bļodu un etnoinstrumentu dziedinošajās skaņās un vibrăcijās. 🕉
🙏 Lūgums ğērbties ērti, vēlams dabīga materiāla drēbēs, kas piemērotas meditācijai guļus. Gongu meditācija piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem meditētājiem.

Meditācijas “Sirds lotusa uzplaukšana”


Daiva joga studijā, sevis mīlestība un pieņemšana – maijā plkst. 19.30-21.00.

Dalības maksa: Eur 15
Pieteikšanās pa tālr. 27882681 vai 26426471


"Mērķis ir aptvert sevi un patiesību sevī, gaismu sevī un brīnišķo Dieva dabu sevī. Tā ir Tava Dvēsele." (Kundalini jogas meistars Jogi Badžans)

Sirds čakras Anahatas 12 ziedlapiņas - prieks, miers, laipnība, pacietība, mīlestība, harmonija, skaidrība, līdzjūtība, šķīstība, sapratne un svētlaime. Apzinoties dažādus negatīvus emocionālos stāvokļus (bailes, aizvainojumus, nepiedošanu, dusmas, vilšanos, skumjas, naidu, nemieru u.c.), kas traucē būt harmoniskā saiknē ar Sirds enerģijām, vizualizācijas meditācijās ļausimies dziļai transformācijai sevī, lai Tavā sirdī uzplauktu un ziedētu brīnumains, skaists un dievišķās enerģijas piepildīts Mīlestības Zieds.

Meditāciju tēmas:

💚 Sevis mīlestība un pieņemšana 
💚 Piedošanas dziedinošais spēks
💚 Maigums un iekšējais klusums
💚 Mīlestības gaisma
💚 Harmoniskas attiecības
💚 Dvēseles miers un vienotība
💚 Beznosacījumu mīlestības plūsma
💚 Augstākā Es ceļš un pielūgsme
💚 Dvēseles templis un dievišķā Gaisma
💚 Prieka un mirdzums uzplaukums

Katras nodarbības sākumā praktizēsim senas un dziedinošas Kundalini jogas meditācijas (elpošanas tehnikas un/vai mantru skandēšanu), lai sevi iepazītu, atslābinātos un noskaņotos vizualizācijas-skaņas meditācijai.

Sirsnīgi gaidīti miera, mīlestības un pašizziņas meditācijās, kur Tevi ievadīs skaņas un vārdi💜 Nodarbības paredzētas gan iesācējiem, gan ilggadīgiem meditētājiem.

Meditācijas vada jogas un meditāciju skolotāja Devta Hari Kaur (Judīte Zapolska)

Kundalini jogas rīta prakse dvēselei, prātam un ķermenim – Ūdensvīra laikmeta Sādana

Dalības maksa: ziedojumi. Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālr. 26426471

 6.aprīlī  - sestdienās, plkst.6.00 - 8.30

Rīta Sādana ir  dzila un garīga jogas prakse, kas sastāv no: 

-Džapdžī Sāhib - Guru Nānaka Dziesma Dvēselei

-Krijas jeb Kundalini jogas vingrojumu kompleksa, kam seko īsa relaksācija šavāsanā Tibetas bļodu skaņās   

 -Meditācijas - mantru skandēšanas, lai ievibrētu ķermeni un prātu vienotā ritmā ar Augstāko

“Vislielākais ieguvums no Sādanas ir tas, ka cilvēku kļūst neuzvarams. Sādana ir uzvara pašam pār sevi, tā ir uzvara pār laiku un telpu. Pieceļoties agri, tu uzvari laiku, un, pildot Sādanu, Tu uzvari telpu. Tāda ir Sādana. Un sanākot uz Sādanu grupā, tu sevi bagātini daudzos veidos.” (Jogi Badžans)  

Sādana jāveic pirms saules lēkta, jo tad mēs esam vistuvāk Dievam, un jebkas, ko darām, iegūst trīskāršu efektu. Tā ir brīnišķīga, sevis apzināšanās, zemapziņu attīroša un transformējoša prakse. Sādanas grupas enerģija un atbalsts dod iespēju sajust savus spēkus, bagātināties garīgā pieredzē, augt un uzvarēt pašam sevi. Ļauj, lai Dvēsele atveras Dievišķai Gaismai un Mīlestībai!  

Sādanu vada kundalini jogas skolotājas Anita Shubhpreet Kaur vai Judīte Devta Hari Kaur. 

P.S. Lūgums ģērbties ērti, vēlams dabīga materiāla, gaišās drēbēs un paņemt līdzi galvassegu.

Daiva Joga studijā OSHO meditācijas.

Kā spuldzīte, kas palīdz apgaismot mūsu ārējo pasauli, meditācija ir veids, kas izgaismo cilvēka iekšējo pasauli, tā balstās uz vienkāršu izpratni. Nevis cīnoties ar  tumsu, kuru pieveikt tik un tā nav iespējams, bet atrast un ieslēgt gaismu sevī.

OSHO Meditācijas vadīs Sarmīte Surjadži.

Dalības maksa ar abonementu, vai 15€.  Pieteikšanās zvanot, vai rakstot SMS uz  tālr. 27882681

OSHO Kundalini meditācija.

Šī ir OSHO Dinamiskajai meditācijai radniecīga un ļoti mums iemīļota meditācija. ....UN, KAD JŪSU AKMENSCIETĀ BŪTĪBA KĻŪS PLŪSTOŠA, JŪSU ĶERMENIS TAI SEKOS...OSHO


OSHO meditācija- Ārpus dimensijām.

Tā ir aktīva meditācija, ar elpas un koordinētu ķermeņa kustību. Veidota no Sufiju tehnikas, ko OSHO ir tālāk attīstījis un paplašinājis. Caur meditāciju Jūs vērojat prāta dabu, lai gūtu veseluma pieredzi. Meditācija sastāv no trīs daļām un ilgst stundu.... "KAD NOKAITĒTĀ STĀVOKLĪ ESAT SEVĪ IEPAZINIS VĒSA MIERA CENTRU, TAD VARAT PAR TO AIZMIRST. VĒLĀK  JEBKURĀ  KVĒLOJOŠĀ  SITUĀCIJĀ  JŪS VARAT PIE TĀ ATGRIEZTIES "....OSHO


OM CHANTINGS , DAIVA JOGA STUDIJĀ.

 8.un 22.aprīlī 19.15-20.30


Pieteikšanās zvanot vai rakstot SMS 27882681

OM ir pirmatnējā radīšanas skaņa, augstākā un tīrākā vibrācija. OM ietver izpausto un neizpausto Realitāti (Dieva izpausmi formā un ārpus tās).Tā ir vienīgā neduālā skaņa, kuru sauc par Anahatas skaņu (Sirds čakras skaņu). Om skandēšana ir viens no labākajiem veidiem, kā ieviest vienotības vibrāciju visa radītā dažādībā un panākt nevainojamu pilnīgumu katrā šūnā. Ieguvumi: - attīra un pārveido negatīvo enerģiju pozitīvajā; - apstādina joņojošo prātu un emocijas: - iedveš miera sajūtu un līdzsvaru; - paaugstina apkārtējās vides un planētas vibrācijas un apziņu. Meditāciju vada Sarmīte Surjadži