Astrologa konsultācija

Astrologs: Līga Mellupa, Mg. Educ., astrologa kvalifikācija, psihologa sertifikāts.

Konsultācija ilgst  90 min., cena 60 eur


Pieteikties

Dzimšanas horoskops atspoguļo dvēseles uzdevumus, kurus esam apņēmušies veikt, piedzimstot šajā ķermenī, šeit, uz zemes. Tas atsedz tos personības zemūdens akmeņus, kas traucē mums viegli un priecīgi virzīties dzīvē uz priekšu. Izceļot tos apziņas gaismā un apzināti ar tiem strādājot, spējam mainīt savu likteni. Tā ir iespēja izprast sevi, savas galvenās motivācijas, savus talantus un savas iekšējās pretrunas. Ar sevis izprašanu sākas ceļš uz sevis un savas apkārtnes sakārtošanu, uz sevis un citu pieņemšanu. Mēs iemācāmies dzīvot viegli – saskaņā ar Visuma harmoniju. Dzimšanas karte tiek veidota pēc Vēdiskās astroloģijas sistēmas (Ziemeļu jeb Dimanta stils).

Atsauksmes:
- “Saruna ar Līgu bija ļoti vērtīga. Ar vēdiskās atroloģijas palīdzību varēju skaidrāk ieraudzīt jautājumu, dažādu straumju un strāvojumu, emociju un interešu vietu un sakarības savā dzīvē. Šī karte un Līgas stāstījums bija īpaši vērtīgs, jo palīdzēja skaidrāk saskatīt, kas ir mani dvēseles uzdevumi, kas emociju sistēma, kas izveidojusies dzīves laikā, un kā mana personība (ego) veidojies, atbildot uz to. Šādā sarunā doma par pakāpenisku personības iezīmju “nolobīšanu”, kas bieži šķiet biedējoša, jo tas ir veids, kā esam izveidojuši un nostiprinājuši savu vietu dzīvē, kļūst saprotamāka. Tā palīdz ieraudzīt, kas no tās palīdz un kas straucē mūsu īsto uzdevumu veikšanai, un kas no tās radies, reaģējot uz notiekošo, arī traumatisko, dzīvē. Apzinātība, savas būtības dažādo aspektu apzināšanās, ir milzīga vērtība, jo tā mums palīdz augt. Līgas darbs to noteikti veicina” (Lolita)
-”Man ļoti patika konsultācija un bija interesanti. Uzzināju jaunas lietas par sevi, bija lietas, kuras zināju, bet tās spītīgi sēdēja manī un nenāca laukā. Īpaši patika uzsvars uz lietām, kuras man traucē dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un gūt baudu no tās. Ir lietas, kuras mums jādzird no apkārtējiem tieši un bez aplinkiem, lai varētu dzīvi mainīt uz labo pusi. Viennozīmīgi guvu iedvesmu! Milzīgs paldies!” (Indra)

-”Paldies par strukturēto sarunu, pētot manu astroloģisko karti. Tagad man ir skaidra vīzija par to, kā man skatīties uz dzīvi, pasauli un kā pasaulē skatās uz mani. Paldies arī par labiem ieteikumi, kas ir vērā ņemami un pielietojami ikdienā, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti un beidzot rast iedvesmu labākai dzīvei! Paldies!” (Liene D.)

- “Vēlos Tev pateikties par to, ko man dāvāji. Manī ir milzīgs miers iestājies. Milzīgi priecājos par Tevis satikšanu.” (Liene Ķ.)

- “Gribēju pateikt Jums lielu paldies ! Jūs palīdzējāt paskatīties uz sevi no malas!!!”  (Zane M.)

- Paldies vēlreiz par Tavu laiku un konsultāciju. Bez pašas konsultācijas vēl ieguvu labu padomu grāmatu izvēlē. Ko šodien pabeidzu arī lasīt un tā grāmata tiešām man ļoti smagi lasījās un pa vidu bija arī dusmas uz sevi.Man patīk, ka Tu piemeklē pozitīvus skaidrojumus gan katrai kārtij, gan katrai rakstura iezīmei. Un pat ja redzēji kaut ko “negatīvu” (bet to es nekad neuzzināšu), tad tas tika pasniegts kā lieta, ar ko man strādāt, pie kā piestrādāt un kā sevi attīstīt. Manuprāt šī ir ļoti būtiska īpašība cilvēkiem, kuru vārdus bieži vien uztveram kā “pravietojumus”. Jo ir taču tik viegli sevi ieprogrammēt. Un Tava saudzīgā un delikātā saruna parādīja Tavu profesionalitāti  Paldies par to!    (Karīna S.)

Personalizēts astroloģiskais portrets

Astrologs: Līga Mellupa, Mg. Educ., astrologa kvalifikācija, psihologa sertifikāts.

Portreta cena 50 eur  (rakstiski): 8-10 lpp apjomā

Pieteikties

Pasūtot savu astroloģisko portretu, saņemsi detalizētu aprakstu par katru dzīves jomu – par savām finansēm, attiecībām ar sadarbības un dzīves partneriem, par radošuma un jēgas meklējumiem, par savu veselību, par darbu un karjeru, kā arī par garīgo ceļu un apziņas attīstību. Uzzināsi, caur kādu prizmu Tava dvēsele nākusi sevi realizēt šajā pasaulē, kādus “filtrus” Tu izmanto, lai mijiedarbotos ar apkārtējo vidi; kādu sevi Tu “raidi” pasaulē un kā pasaule Tevi uztver. Kāda mācība dvēselei jāapgūst, lai šis “filtrs” darbotos maksimāli produktīvi un Tu saņemtu vislielāko ieguvumu no mijiedarbības ar citiem. Kāda ir Tava emocionālā daba, kā Tu jūti pasauli, kā reaģē uz dažādiem ārējās vides kairinājumiem un stimuliem, kādi ir Tavi domāšanas ieradumi un neapzinātās reakcijas.

Nepieciešams zināt precīzus dzimšanas datus.