DaivaJoga.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Datums: 14 Dec 2018
Laiks: 18:00 - 19:30

Daiva Joga studijā
Piektdien, 14. decembrī no 18:00 – 19:15
OSHO Dinamisko- Kundalini meditāciju vadīs Sarmīte Surjadži
„Kad cilvēks meditē, viņš zaudē jebkādu nemieru. Apstājas domāšana, norimst ķermeniskās kustības, viņš kļūst līdzīgs marmora
statujai…pilnīgi mierīgs, nekustīgs. Viņš ir enerģijas krātuve.
Ja redzat kādu meditējam, apsēdieties līdzās, un jūs saņemsiet svētību.
Tas, kā jūs šo absolūto mieru panākat, ir atkarīgs no daudz kā. Ir tūkstoš un viena metode, kā šo mieru panākt.
Manas metodes ir šādas: vispirms es gribu, lai jūs kļūstat pēc iespējams nemierīgi, lai nekas jūsos neaizķertos; kad nemiers ir izlādēts, tad ieejiet mierā. Un nekas vairs netraucēs!!!
Budas laikā dinamiskās metodes nebija vajadzīgas. Cilvēki dzīvoja reālu dzīvi. Tagad cilvēki dzīvo ļoti apspiestu nereālu dzīvi. Cilvēki
vienkārši tēlo, nevis dzīvo. Tāpēc tikai sēdēšana klusumā nepalīdzēs. Brīdī, kad klusumā apsēdīsieties jūs, jūsos viss kaut kas sāks rosīties. Jūs jutīsiet, ka ir gandrīz neiespējami būt klusumā. Vispirms jāizmet viss no sevis, un tikai tad var nonākt pie dabiska miera stāvokļa. Bet īsta meditācija sākas vienīgi tad, kad esat mierā.
Visas dinamiskās meditācijas ir sagatavošanās īstajai meditācijai. Tās ir jāveic, lai meditācija vispār varētu notikt. Neizturieties pret dinamiskajām metodēm, kā pret meditācijām – tās ir tikai ievads, prologs. Īstā meditācija, sākas tikai tad, kad visa aktivitāte – gan ķermeņa, gan prāta - ir rimusi.”
OSHO
Pieteikšanās zvanot uz tel.nr.27882681, vai rakstot info@daivajoga.lv
Dalības maksa eiro 6

  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 159A