DaivaJoga.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Datums: 9 Nov 2020
Laiks: 17:00 - 18:45

Ne vecums ir tas, kas mums traucē dzīvot, bet gan pašu nevēlēšanās kaut ko mainīt. Joga palīdz
kvalitatīvi nodzīvot dzīvi. Jā, ar gadiem kaut ko nevaram vairs izdarīt, bet mēs to mācāmies pieņemt; toties par to, ko varam, priecājamies.”Saudzīgajās jogas nodarbība studijā „Daiva joga” jogas pasniedzēja Sarmīte Brūvere uzsver: Katrs dara tik, cik var!

Karmena Beķere (65 gadi)
Doties uz jogas nodarbībām mani pierunāja jaunākāmeita. Tas bija brīdis, kad es nevarēju neko ne
noliekties, ne piecelties, un es sapratu, ka ir kaut kas jādara. Tagad jau pusotru gadu apmeklēju jogu un ļoti labi jūtu, kāir uzlabojusies mana dzīve un veselība, pat bez zāļu lietošanas asinsspiediens ir normas robežās. Man patīk, ka šeit satieku draudzīgus cilvēkus, mēs varam pasmieties, pajokot, iedzert kopā tēju. Pēc katras nodarbības es aizeju gandarīta un laimīga.

Atis Freibergs (64 gadi)
Tas, kādāstāvoklīes biju vēl pirms nedaudz vairāk kā gada, var likties neticami. Trīs mēnešus nogulēju slimnīcā, man tika veikta smaga sirds operācija. Pēc tam es bur-tiski neturējos uz kājām, gāju ar tādu īpašu staiguli uz ritenīšiem. Prātojot, kā sevi izvilkt no šīs bedres, es iedomājos par jogu un esmu pārliecināts, ka tā arī mani izglāba, nepilna gada laikā man nav problēmu savā amatieru
„Vecpilsētas teātrī” skriet, lēkt un uzkāpt piektajā stāvā. Es nodarbojos arī ar ārstniecisko vingrošanu, bet īpašais, kas man patīk jogas nodarbībās, ir te iegūtais miers un atslābināšanās.

Dace Kokina (67 gadi)
Visu mūžu esmu sportojusi, esmu no tiem, kam obligāti nepieciešamas kustības, lai justos labi. Ar
jogu nodarbojos aptuveni desmit gadus. Esmu gājusi arīuz aerobiku un visādu vingrošanu, bet man tas viss šķiet tāda bezdomu lēkāšana. Turklāt tagad jau arīgadi vairs nav tie, kad var lēkāt, pārslogojot sirdi. Savukārt jogas nodarbībās es ieklausos savā ķermenī, nedaru tam pāri, daru ar baudu, lēnām. Man patīk, ka guļot tiek izvingrināts viss ķermenis, sirds tiek noslogota, bet ne pārslogota. Manuprāt, senioram nevar būt ne-kas piemērotāks par jogu.

Kas ir joga
Pašsajūtu, garastāvokli un arī veselību lieliski var uzlabot daudzu gadu tūkstošu senā vingrojumu un kustību sistēma– joga. Var teikt, ka joga ir sena kā pati pasaule – tā ir cilvēces pirmā veselīgas vingrošanas sistēma, turklāt pilnībā pārdomāta, izpētīta un pārbaudīta praksē. Jogas galvenais mērķis ir cienīt un mīlēt savu ķermeni un uzturēt to veselu. Tā kļūst aizvien populārāka visāpasaulē, un ļoti daudzi centri jogas nodarbības piedāvā arī Latvijā.
Sarmīte Brūvere uzsver: „Joga, protams, nebūs tablete. Tā palīdzēs risināt problēmu, bet lēnām, ar pacietību, ar uzcītību. Lai sajustu reālus veselības uzlabojumus, vajadzēs mēnešus, varbūt pat gadus. Bet rezultāti noteikti būs.”

Kas jums jāzina par jogu!
Joga nav reliģija, tā ir sistēma jeb sena mācība, kā pareizi lietot savu ķermeni.
Joga ir piemērota visiem vecumiem, dažādai fiziskai sagatavotībai un dažādiem veselības stāvokļiem. Ilgākā laika posmā šī vingrojumu sistēma ievērojami uzlabo veselību un psiholoģisko pašsajūtu.

Kā izvēlēties un kā sākt !
Ja jums ir nopietnas veselības problēmas, pirms jogas nodarbību uzsākšanas ieteicams izrunāties ar ģimenes ārstu.Vajadzētu izvēlēties fiziski vieglāku nodarbību veidu, parasti tas saucas saudzīgā joga vai joga iesācējiem– tad nav jābūt nekādai iepriekšējai fiziskai sagatavotībai
Noteikti pirms nodarbību uzsākšanas veselības problēmas jāizrunā ar jogas
pasniedzēju– viņš ieteiks pildīt vai nepildīt noteiktus vingrojumus.

 

Pieteikšanās TIKAI zvanot vai rakstot īsziņu uz mob.tel.nr.+371 27 882 681

  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 159A