DaivaJoga.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Unikāla tikšanās ar indiešu skolotāju Acharya Rajesh Bhatt Ji

Comments Off
komentāri

Unikāla iespēja satikties klātienē ar indiešu skolotāju Acharya Rajesh Bhatt Ji vieslekcijā un meditācijas praksēs 17., 18., 19.maijā. Kā zināms mums visiem ir dažādi bloki, bērnības traumas, problēmas un neapmierinātība ar sevi. Ir pienācis laiks sākt atbrīvoties un risināt.

Skolotājs palīdz saprast sevi, izpētīt patieso būtību. Ar dažādām tehnikām parāda kā var pārvarēt pat visdziļākās cilvēku ciešanas. Pieskaras arī tādām vairumam cilvēku aktuālām tēmām kā izvairīties no finansiālām grūtībām un veselības problēmām, baiļu un stresa pārvarēšana, bloku un bērnības trauma noņemšana un citām.

Acharya Rajesh Bhatt Ji  specializējies zemapziņas prāta un „Ego”, kas vada mūsu jūtas, emocijas, domas, uzvedību, un ir sapratis, ka mūsu neracionālie un neapstrīdētie uzskati ir mūsu ciešanu pamatcēlonis. Skolotāja paša pieredze ir veidojusi dzīvi, kas tiek dzīvota ar apdomību, pastāvīgi praktizējot patieso seno jogu. Skolotājs ir pētījis Jogas noslēpumus no dažādiem izciliem skolotājiem un Himalaju meistariem kopš 2004. gada. Viņš joprojām uzskata sevi par audzēkni un uzsver, ka mācīšanās ir mūža process, kas nekad nebeidzas. Viņš saka, ka patiess skolotājs palīdz saprast, kas jūs jau esat savā dziļajā esībā. Viņa mācības būtība nav viņa vārdos, bet cilvēka iekšienē ārpus reliģiskajām robežām. Viņa efektīvā mācīšana ir palīdzējusi tūkstošiem cilvēku no visas pasaules.

Skolotājs ir ieguvis doktora grādu Kumaunas universitātes Nainital Uttarakhand jogas aktivitāšu ietekmē uz stresu, depresiju un vilšanos. No 2006. līdz 2011. gadam  apmeklēja dažādus seminārus un apmācības. Ir maģistra grāds psiholoģijā, Jogas skolotāju apmācības sertifikāti, sertifikāts hipnoterapijā.

 

17.maijā – lekcija un praktiska nodarbība no plkst.17.30 līdz 20.30, maksa 35 EUR

18 un 19.maijā – lekcijas un praktiskās nodarbības no plkst.10.00-16.00, maksa 60 EUR

*ierobežots vietu skaits

Īpašais piedāvājums, apmeklējot abas dienas – 100 EUR

Tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā

Sīkāka informācija un reģistrācija:

e-pasts theancientyog@gmail.com vai pa tālr.nr.29127960

  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 159A