DaivaJoga.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Taro kāršu konsultācija pie Sandas Rumpēteres.

Comments Off
komentāri

“Tā ir iespēja atrast un pieņemt sevi. Iespēja apzināt savus talantus un iespējas, dažādu situāciju un problēmu analīze un tikai pēc tam ieskatīšanās nākotnē. “

PAKALPOJUMS

Dažādu situāciju, problēmu konfliktsituāciju analīze, to iespējamie risinājumi. Iespēju un talantu apzināšana. Psiholoģisko portretu, pašanalīzes, attiecību izlikumi. Izvēles, finanses, darba meklējumi, biznesa iespējas, potenciāli, partnerību izlikumi. Psiholoģisku manipilāciju, svešas ietekmes apzināšana. Karmiskie un ezotēriskie izlikumi.

Konsultācija ilgst  80 min. – 30 EUR

(konsultācijā ietilpst pēc izvēles kāds no bāzes izlikumiem atbilstoši jautājuma tematikai un konkrētā jautājuma apskats, izlikums)

Par mani

Kārtis mani ir vilinājušas jau no pašas bērnības. Ar zinātkāri pusaudžu gados pašmācības ceļā apguvu franču kāršu lasīšnas tehniku. Pirmās taro kārtis manās rokās nonāca astoņpadsmit gadu vecumā. Pirmo reizi izliekot sev, es nobijos no tiešuma un precizitātes kādā tās mani uzrunāja un sapratu, ka neesmu tam vēl gatava. Tomēr, nevar aizbēgt no tā kas ir tavs. Kā saka: Atrasties īstajā laikā, īstajā vietā… Liktenis piespēlēja lielisku iespēju apgūt taro kārtis. Taro ir kļuvis par manu ikdienas neatņemamu daļu.

   Es turpinu augt un pilnveidoties caur lekcijām un meistarklasēm. Es cenšos darbā ar taro integrēt lietas, kas mani uzrunā no citām praksē pielietojamām metodēm kuras saistītas ar enerģijas lasīšanu, psiholoģiju, litoterapiju un citām zinātnēm un filozofijām.

   Man taro ir iespēja iepazīt un analizēt sevi. Tā ir iespēja atrast un pieņemt sevi. Iespēja apzināt savus talantus un iespējas, dažādu situāciju un problēmu analīze un tikai pēc tam ieskatīšanās nākotnē. Taro ir padomdevējs garīgos meklējumos, attiecībās, biznesā, konfliktsituācijās, reizēm terapiets. Taro palīdz izdarīt izvēles un atrast risinājumus. Visa informācija par mums, notikumiem, pagātni, tagatni un nākoti ir ierakstīti kopējā informācijas laukā. Taro ir viens no neskaitāmajiem instrumentiem, kas lasa enerģiju no šī lauka. Taro ir mans instruments.

 Par taro vairāk www.tarotetate.lv

  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 159A