DaivaJoga.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Ārstnieciskā teipošana. Konsultācija pie Zanes Rožkalnes

Comments Off
komentāri

Teipošana ir teipa uzlikšana atbilstoši veselības problēmai un cilvēka anatomiskajām,funkcionālajām īpatnībām. Teipošanā tiek izmantots kinezioloģiskais teips – vienpusēji lipīga, dabīga materiāla lenta, kuras īpašības (biezums un stiepjamība) līdzinās ādas īpašībām. Teips ir hipoalerģisks, ar to var iet dušā, baseinā, savu funkciju nodrošina 5-10 dienas, iedarbība jūtama pēc 1-2 dienām.

Trešdienu vakaros ir iespējams pieraksts pie fizioterapeites Zanes Rožkalnes uz ārstniecisko masāžu, fizioterapeita konsultāciju un kinezioloģisko teipošanu.
Masāža var palīdzēt atbrīvoties no saspringuma vai sāpēm plecu joslā, sprandā vai citās ķermeņa daļās. Ne reti muskuļu saspringums ir par iemeslu galvassāpēm, redzes pasliktinājumam, sliktai pašsajūtai. No tā atbrīvojoties mazinās sāpes, stīvuma sajūta, uzlabojas spēja veikt ikdienas aktivitātes, kā arī piedalīties jogas vai citās fiziskās nodarbībās. Pēc masāžas muskuļi ir atbrīvotāki, tiek veicināta asinsrite, mazinās sāpes un ir iespējama uzlabošanās vispārējā fiziskajā un garīgajā labsajūtā. Ja masāžu apvieno ar kinezioloģisko teipošanu, bieži ārstnieciskā iedarbība ir efektīgāka un ilgstošāka. Kombinācijā ar ergonomisko konsultāciju par korektām ikdienas un darba pozām, kustībām, sāpju vai diskomforta iespējamiem iemesliem var tapt skaidrāks ceļš uz sava veselības stāvokļa uzlabošanu.
Nodarbības ilgums un cena ir atkarīga un individuālajām vēlmēm, kas telefoniski piesakoties, tiek noskaidrotas.
Plecu joslas masāža 25min. – 8,00 eiro.
Muguras (ieskaitot plecu joslu) masāža 40min. – 15 eiro.
Konsultācija + masāža 50-60min – 25 eiro.
Kinezioloģiskā teipošana (ja tā tiek kombinēta ar konsultāciju un/vai masāžu):
< 25 cm 2 eiro,
26-50 cm 4 eiro,
51-75 cm 6 eiro.

Pieraksta laiki:
Trešdienās
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30

 

PIETEIKŠANĀS : zvanot 27882681 vai rakstot info@daivajoga.lv

  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 159A