DaivaJoga.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Astrologa konsultācija

Comments Off
komentāri

Senās zināšanas palīdz cilvēkam atrast savu ceļu un sekot savam aicinājumam. Šīs zināšanas pieskaras mūsu būtības dziļākajiem slāņiem un aktivizē atmiņu par to, kas mēs esam un kāpēc esam šeit. Vēdiskā astroloģija sniedz zināšanas par Karmu un Dharmu – par cilvēka uzkrāto pieredzi un Dvēseles attīstības ceļu. Šīs zināšanas atver durvis uz pašizziņu, pašrealizāciju un harmonisku sava Likteņa izdzīvošanu.

Mūsu esības jēga uz šīs Zemes slēpjas tajā, vai mēs apzināmies un izdzīvojam savu patieso dabu vai neapzināti peldam masu apziņas okeānā. Katra cilvēka dzimšanas brīdī debesis it kā sastingst, izveidojot unikālu karti jeb dzimšanas horoskopu. Dzimšanas horoskops atspoguļo uzdevumus, kurus esam apņēmušies veikt, piedzimstot šajā ķermenī, šeit, uz zemes. Tajā ir nofiksētas visas mūsu rakstura īpašības, mūsu talanti un iespējas, mūsu galvenais šīs dzīves uzdevums un lielākie izaicinājumi. Astroloģija ir lielisks palīgs šīs debesu kartes jeb sava dievišķā potenciāla izpētē. Izprotot savu astroloģisko portretu, cilvēks spēj objektīvi novērtēt savu dzīvi un godīgi paskatīties pats uz sevi un saviem tuviniekiem. Tā ir iespēja izprast sevi, savas galvenās motivācijas, savus talantus un savas iekšējās pretrunas. Ar sevis izprašanu sākas ceļš uz sevis un savas apkārtnes sakārtošanu, uz sevis un citu pieņemšanu. Mēs iemācāmies dzīvot viegli – saskaņā ar Visuma harmoniju.

 

Atsauksmes:

- “Saruna ar Līgu bija ļoti vērtīga. Ar vēdiskās atroloģijas palīdzību varēju skaidrāk ieraudzīt jautājumu, dažādu straumju un strāvojumu, emociju un interešu vietu un sakarības savā dzīvē. Šī karte un Līgas stāstījums bija īpaši vērtīgs, jo palīdzēja skaidrāk saskatīt, kas ir mani dvēseles uzdevumi, kas emociju sistēma, kas izveidojusies dzīves laikā, un kā mana personība (ego) veidojies, atbildot uz to. Šādā sarunā doma par pakāpenisku personības iezīmju “nolobīšanu”, kas bieži šķiet biedējoša, jo tas ir veids, kā esam izveidojuši un nostiprinājuši savu vietu dzīvē, kļūst saprotamāka. Tā palīdz ieraudzīt, kas no tās palīdz un kas straucē mūsu īsto uzdevumu veikšanai, un kas no tās radies, reaģējot uz notiekošo, arī traumatisko, dzīvē. Apzinātība, savas būtības dažādo aspektu apzināšanās, ir milzīga vērtība, jo tā mums palīdz augt. Līgas darbs to noteikti veicina” (Lolita)

-”Man ļoti patika konsultācija un bija interesanti. Uzzināju jaunas lietas par sevi, bija lietas, kuras zināju, bet tās spītīgi sēdēja manī un nenāca laukā. Īpaši patika uzsvars uz lietām, kuras man traucē dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un gūt baudu no tās. Ir lietas, kuras mums jādzird no apkārtējiem tieši un bez aplinkiem, lai varētu dzīvi mainīt uz labo pusi. Viennozīmīgi guvu iedvesmu! Milzīgs paldies!” (Indra)

-”Paldies par strukturēto sarunu, pētot manu astroloģisko karti. Tagad man ir skaidra vīzija par to, kā man skatīties uz dzīvi, pasauli un kā pasaulē skatās uz mani. Paldies arī par labiem ieteikumi, kas ir vērā ņemami un pielietojami ikdienā, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti un beidzot rast iedvesmu labākai dzīvei! Paldies!” (Liene D.)

- “Vēlos Tev pateikties par to, ko man dāvāji. Manī ir milzīgs miers iestājies. Milzīgi priecājos par Tevis satikšanu.” (Liene Ķ.)

- “Gribēju pateikt Jums lielu paldies ! Jūs palīdzējāt paskatīties uz sevi no malas!!!” (Zane M.)

- Paldies vēlreiz par Tavu laiku un konsultāciju. Bez pašas konsultācijas vēl ieguvu labu padomu grāmatu izvēlē. Ko šodien pabeidzu arī lasīt un tā grāmata tiešām man ļoti smagi lasījās un pa vidu bija arī dusmas uz sevi.
Man patīk, ka Tu piemeklē pozitīvus skaidrojumus gan katrai kārtij, gan katrai rakstura iezīmei. Un pat ja redzēji kaut ko “negatīvu” (bet to es nekad neuzzināšu), tad tas tika pasniegts kā lieta, ar ko man strādāt, pie kā piestrādāt un kā sevi attīstīt. Manuprāt šī ir ļoti būtiska īpašība cilvēkiem, kuru vārdus bieži vien uztveram kā “pravietojumus”. Jo ir taču tik viegli sevi ieprogrammēt. Un Tava saudzīgā un delikātā saruna parādīja Tavu profesionalitāti Paldies par to  (Karīna S.)

 

Astrologs: Līga Mellupa, Mg. Educ., astrologa kvalifikācija, psihologa sertifikāts.
Cena 50 eiro (1,5 st)

Taro konsultācija: 20 eur (1 st)

  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 159A