DaivaJoga.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Nosvini savus svētkus kopā ar Daiva Jogu!

Comments Off
komentāri
Savā pieredzē dalās :
 
Zane Tikuma
 
Uz savu 30. dzimšanas dienu sapulcināju savus mīļos – tos, kurus labprāt paņemtu sev līdzi nākamajā desmitgadē. Un tā mēs 7 burvīgas sievietes Sarmītes iedvesmojošās enerģijas pavadībā kādu pusotru stundiņu jogojām, izdziedājām mantras, svinējām dzīvi, izbaudot apzinātu mirkli un sava ķermeņa vitalitāti, elpas vieglumu, esot katra sevī un tomēr kopā. Vēlējos dāvāt sev un mīļajiem skaistas sajūtas, kaut ko savādāku kā ierasts, un tik ļoti priecājos par to īpašo visapkārt steidzīgās darbadienas miera saliņu, ko visas kopā radījām. Pēc nodarbības sajūti to īpašo mīlestības mirdzumu un tā ir skaistākā dāvana, ko vari saņemt. Tik ļoti mīļš paldies Tev, Sarmīt, par smaidu, par sirsnību un mīlestību!
 
Ilze Birzniece
 
Jogas studiju Daiva apmeklēju gandrīz divus gadus, sāku ar grūtnieču jogas nodarbībām un šeit atgriezos arī pēc bērniņa piedzimšanas. Doma noorganizēt kādu ‘privātu’ jogas pasākumu sev un draugiem radās pēc tam, kad redzēju, cik patīkamā noskaņā savu dzimšanas dienu šeit bija pavadījusi kāda cita meitene. Nodarbības pie Sarmītes ir tik jaukas, ka vismaz reizi gribās tajās iesaistīt sev tuvos cilvēkus, arī tos, kas parasti uz jogas nodarbībām nenāktu. Tā nu šoreiz sapulcināju draugus uz mazāk tradicionālu dzimšanas dienas pasākumu – jogas nodarbību! Sēdēšana pie galda lai paliek citām reizēm. Lielākā daļa draugu nenobijās un bija gatavi izvingrināt ķermeni un prātu. Pēc nodarbības, kura izvērtās jautrāka, kā parasti, relaksējāmies jogas studijas mājīgajā gaisotnē pie tējas un pašu gatavotām uzkodām. Šajā lietainajā dienā bija patīkami sildīties ar jogu, tēju un dzirkstošām sarunām draugu lokā!
 
Dagnija Vītola
 
Bija iestājies atkal pavasaris. Šoreiz tas – 2012. gada pavasaris. Ziedēja ceriņi un kastaņas, veiksmīgi pabeigti grāmatvedības gada pārskati. Un mūsu grāmatvedības biroja „DagGra” grāmatvežu komanda – Sarmīte, Baiba, Gunta, Ieviņa, Dagnija – izmēģināja jaunu lauciņu kolektīvā spēka saliedēšanā, vairošanā, veselīga un harmoniska dzīvesveida aktualizēšanā – kopīgo jogošanu “Daiva joga ” studijāpie Sarmītes Brūveres.
Sarmīte patiesi bija fantastiski atsaucīga, iejūtīga , bet arī prasīga , atlaides nevienam netika dotas! Ja Baiba uz jogas nodarbību pirmo reizi mūžā ieradās ar sāpošu kāju un pārliecību, ka tepat vien paskatīšoties, kā viss jogā notiek, tad pēc Sarmītes ieteikuma, ka tā nav pieņemts darīt jogas nodarbībās, ka kāds kādu novēro, vilka vien tērpu mugurā un paļāvās savam Liktenim!
Un pārsteidzoši ! Pēc hat-ha jogas nodarbības Baiba priecājās un bija patiesi pārsteigta, ka ilgi sāpošā kāja vairs nesāp! Arī pārējās grāmatvedības meitenes bija priecīgas par iespēju izbaudīt jogas nodarbību, jo vienīgi Dagnija līdz tam bija aktīvāk jogojusi.
Pēc šīs jogas nodarbības ne jau visām meitenēm joga palika kā aktīvs dzīvesveids tālākajā dzīvē , bet visas viennozīmīgi piekrita, ka tas ir bijis burvīgs kolektīva saliedēšanas pasākums , kurā par sevi un savu veselību, varēšanu vai nevarēšanu uzzināts ļoti daudz.
Liels PALDIES Tev, Sarmīt , par šo kopējo iespēju!
 
 
Dalības maksa :
Nodarbība, kas ilgst 2h ( kas var būt joga, Dr. Šolohova veselības vingrošana, spēka kalanētika)
Līdz 10 cilvēkiem tie ir 50 eiro, par katru nākamo dalībnieku 5 eiro
 
Papildus vai atsevišķi var izvēlēties arī aromterapijas nodarbību, kur kopā pagatavo kādu bioloģisku ķermeņa kopšanas krēmu, sviestu, deozorantu vai ko citu sirds vēlas.
Maksa ir 100  eiro  līdz 7 cilvēkiem, par katru nākamo cilvēku 10 eiro 
 
Ja vēlas svinības paildzināt, tad telpas īre ir 8 eiro/stundā ( līdzi var ņemt savas uzkodas)
Interesēties var pa tel.nr. 277882681

 
  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 159A