DaivaJoga.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Dr. Šolohova veselības vingrošana.

Comments Off
komentāri
Otrdienās plkst. 18.30-19.30Dr. Šolohova kustību sistēma ir izveidota iedziļinoties japāņu zinātnieka Katudzo Niši (1884-1959) darbos, kurus japāņu zinātnieks ir uzrakstījis izpētot ap 7000 dažādas tautu literatūras, kur ir aprakstīta veselības uzturēšanas pamatprincipi.  

Dr. Šolohova kustību sistēma ir izstrādāta ķermeņa vispārējai atveseļošanai, apvienojot rietumu un austrumu fiziskās un garīgās veselības principus. Uzsvaru liekot uz mugurkaula muskuļiem, saitēm un fascijām, kas nodrošina ķermaņa līdzsvaru un stabilitāti. Iekšējo un ārējo spēku balansēšana palīdz saglabāt lielisku stāju, jaunību un veselību.

 

Daudzi cilvēki tīra zobus divas reizes dienā un regulāri apmeklē zobārstu. Taču pievērst uzmanību savam mugurkaulam( organismam) nevēlas. Kaut gan gravitācijas spēks ir ne mazāk bīstams kā kariess.Vienīgais kā cilvēks ļauj savai mugurai atpūsties ir pa nakti un tad arī bieži vien uz mīksta matrača. Taču mugurkauls var atslābināties tikai uz cietas virsmas”: Dr. Šolohovs

 

Dr. Vladimirs Šolohovs ir pazīstams ārsts praktiķis, salusologs, terapeits, rentgenalogs, neirologs, fizioterapeits, manuālais terapeits, refleksoterapeits, Starptautiskās Hipoksijas akadēmijas loceklis, veselības un rehabilitācijas ķēdes “Dzīve bez zālēm ” vadītājs.

Nodarbības vada profesionāla klasiskā masiere un kundalini jogas instruktore Katrīna Dzene

Pieteikties var caur mājas lapu (www.daivajoga.lv) sadaļu nodarbības vai zvanot pa tel.nr. 27882681

Nodarbība ir piemērota ikvienam-  gan jauniešiem, kas pavada daudz laika pie datora, gan tiem, kas apzināti grib uzlabot savu pašsajūtu un veselību.

  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 159A