DaivaJoga.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Kas ir Kundalini joga

Comments Off
komentāri

Tā ir sena mācība par to kā atjaunot un uzturēt līdzsvaru starp savu ķermeni, prātu un garu, lai tas būtu harmonijā ar Visuma apziņu. Kundalini joga tika radīta mūsdienu cilvēkam,  kuram ir ģimene un darbs.

Mēs praktizējam kundalini jogu pēc Jogi Bhadžana mācības. Senāk kundalini jogu nemācīja publiski. Jogi Bhadžans bija pirmais, kas 1969. gadā atveda šīs zināšanas uz  Amerikas Savienotajām  Valstīm, no kurienes tās izplatījās visā pasaulē. Viņš savu rīcību pamatoja šādi:”Es dalos ar jums šajā mācībā, lai radītu visaptverošu zinātni par pašu cilvēku.(..) Katrai cilvēcīgai būtnei ir iedzimtas tiesības tiesības būt veselai, laimīgai un cēlai.”

Katra kundalini jogas nodarbība sākas ar iedziedāšanos/ ar mantru Ong Namo Guru Dev Namo, kas nozīmē – es sveicinu, noliecos smalkās dievišķās gudrības/skolotāja priekšā, kas ir mūsos. Guru jeb Skolotājs nav persona, bet visu zināšanu pirmsākums. Tās ir zināšanas, kas transformē un atvieglo  (ego)sāpes, un paaugstina apzināšanās līmeni.

Lai sagatavotos vingrojumiem( krijai), kas ir paredzēta, kādam noteiktam mērķim vispirms ir  iesildīšanās  un elpošanas vingrinājumi.

Pēc krijas ( vingrojumu komplekss) seko  relaksācija un meditācija. Un tiek dziedāta Saules dziesma un mantra Sat Nam  ( Patiesība ir mana identitāte).

Pēc nodarbības var iedzert ūdeni vai zālīšu tēju un dalīties savās sajūtās ar citiem, kā arī uzdot jautājumus pasniedzējam.

  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 159A