DaivaJoga.lv

Uz tikšanos nodarbībās!

Ievadkurss savas astroloģiskās kartes izpētē

0
komentāri

Katra cilvēka dzimšanas brīdī debesis it kā sastingst, izveidojot unikālu karti jeb dzimšanas horoskopu. Dzimšanas horoskops atspoguļo uzdevumus, kurus esam apņēmušies veikt, piedzimstot šajā ķermenī, šeit, uz zemes. Tajā ir nofiksētas visas mūsu rakstura īpašības, mūsu talanti un iespējas, mūsu galvenais šīs dzīves uzdevums un lielākie izaicinājumi. Astroloģija ir fantastisks palīgs šīs debesu kartes jeb sava dievišķā potenciāla izpētē. Izprotot savu astroloģisko portretu, cilvēks spēj objektīvi novērtēt savu dzīvi un godīgi paskatīties pats uz sevi un saviem tuviniekiem. Tā ir iespēja izprast sevi, savas galvenās motivācijas, savus talantus un savas iekšējās pretrunas. Ar sevis izprašanu sākas ceļš uz sevis un savas apkārtnes sakārtošanu, uz sevis un citu pieņemšanu. Mēs iemācāmies dzīvot viegli – saskaņā ar Visuma harmoniju.

Katrs dalībnieks nodarbībā saņems savu dzimšanas horoskopu un soli pa solim profesionāla astrologa vadībā iepazīs tā galvenos raksturlielumus – galvenās rakstura iezīmes un tendences, prāta, emociju un zemapziņas dabu, vadošo saskarsmes un sadarbības modeli, dzīves galvenās darbības jomas un uzdevumus un vēl daudz ko interesantu.

Nodarbību cikls sastāv no 6 nodarbībām, katra 3 stundu garumā, ar iespēju turpināt ciklu, grupai vienojoties. Nodarbības notiks piektdienās, sākot ar 29.septembri no 18:00-21:00. Vienas nodarbības cena – 15.00 EUR.

Nodarbību laiki: 29.09.; 06.10.; 13.10.; 3.11.; 10.11.; 17.11.

Nodarbības vada: Līga Mellupa, Mg.Sc.educ., Astropsiholoģe

Komentēt:

*

  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 159A