DaivaJoga.lv

Šī gada "Daiva Joga" studijas "Brīvās izvēles nometne" notiks no 6.jūlija līdz 9.jūlijam.

Joga grūtniecēm kopā ar ceļvedi Daci!

0
komentāri

CETURTDIENĀS,  pl. 16:00-17:30

Gaidību laikā māmiņas pašsajūtai ir ļoti svarīga nozīme, jo tas būtiski ietekmē mazā cilvēciņa raksturu un to, kā viņš jutīsies un rīkosies dzīvē.

Jogas nodarbībās pavadītais laiks ir īpaši vērtīgs, jo māmiņa to velta tikai sev un bērniņam, ļaujoties mieram, sniedzot augstāko labumu gan sev, gan augošajam bērniņam un iegūstot pieredzi, ko izmantot ne vien dzemdību laikā, bet arī turpmākajā dzīvē.

Jogas nodarbības sniedz dziļu, iekšēju mieru, relaksāciju, dāvā laimības sajūtu ne vien māmiņai, bet arī bērniņam. Māmiņa iemācās ieklausīties savā ķermenī, iegūt emocionālu līdzsvaru un saglabāt to arī ikdienā, ārpus nodarbībām. Gaidību laiks tiek piepildīts ar svētlaimi un mierpilnu ļaušanos lielajām pārmaiņām.

Nodarbības laikā elposim, kustēsimies, relaksēsimies, meditēsim un vērosim sevi katru mirkli. Atslābināsim saspringtos muskuļus, saites un emocijas. Ar dziļu un apzinātu elpošanu iemācīsimies saglabāt meditatīvu un klātesošu stāvokli, lai ar visu savu būtību ļautos notiekošajam un būtu tajā pilnībā.

Aicinu topošās māmiņas piedalīties šajā pieredzē, jo, ja mamma ir laimīga, tad laimīgs ir arī bērniņš!

Mans jogas ceļš aizsākās tieši ar jogu grūtniecēm, kad sāku to apmeklēt, gaidot savu pirmo bērniņu. Nodarbības mani ievērojami nomierināja, turklāt jutos fiziski možāka un emocionāli līdzsvarotāka. Bija patīkami plūst un sajust savu ķermeni – kā tas jūtas un mainās. Tie bija mirkļi, kuros laiks apstājās, un bijām tikai mēs divi – es un mazulītis.

Ļoti būtiska loma bija pasniedzējai. Kad atradu „savējo”, gāju pie viņas, līdz pat meitiņas piedzimšanai. Pasniedzēja ar savu rāmo balsi mani nomierināja, pie viņas jutos drošībā un tā, it kā viss būtu kārtībā. Toties tagad, kad pati esmu kļuvusi par grūtnieču jogas pasniedzēju, ar prieku nododu tālāk visu, ko saņēmu tad, kad vēl tikai gatavojos kļūt par māmiņu.

 

ceturtdienās, pl. 16:00-17:30

Dalības nauda par vienu nodarbību ir  9.00 eiro
Dalības karte uz 4 nodarbībām  30.00  eiro ( 7.50  eiro nodarbība) derīga vienu mēnesi ,skaitot no  pirmās nodarbības

Pieteikšanās:

epasts: siri.mahatma.kaur@gmail.com

tel. 26747317

Sākam ar 09.02.17.

 

Komentēt:

*

  • "Daiva joga" studija atrodas Rīgā netālu no centra , A.Čaka ielā 104/3, telefons 27882681, vārtu kods 99 B